EN|RU|UK
Блоги Артем Скоропадський
Прес-секретар "Правого сектора"
  973  1

Дана Виноградова: Тортури бійця ДУК ПС - реальність "нової поліції"

  Вперше розміщую тут не свій текст. Автор - Дана Виноградова, член проводу політичної партії "Правий сектор" розповідає про тотальне беззаконня "нової поліції", яка катувала бійця ДУК ПС. Почитайте і зрозумійте, в якій країні ми живемо. Це реально жахлива історія.


"В rраїні бардак.  Ряд тривожних дзвіночків у вигляді застосування грубої сили працівниками «нової» поліції проти громадян України перетворились у набат. Насилля над затриманими поліцейськими давно захлеснуло ряди правоохоронців, проте свіжий прецедент неабияк сколихнув громадськість. 

 27 травня 2018 року працівники поліції перейшли усі допустимі і недопустимі межі. Після інциденту на ринку Лісовому у місті Київ працівниками правоохоронних органів був затриманий боєць Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Ярослав Ткаченко, друг "Ярик". Затримання було вмотивоване тим, що він був одягнений у чорний однострій, що природньо, оскільки він стажувався в охоронній фірмі «Спарта», яка займається охороною того самого ринку. Ярослав був затриманий на вул. Шолом Алейхема, а не на ринку під час інциденту, де повертався з роботи додому до трьох діточок, з яких молодший син хворіє на дитячий церебральний параліч, та дружини Вікторії. При затриманні не чинив опору, адже був впевнений у власній невинуватості. Але гірко помилявся. По прибуттю його до Деснянського райвідділку, пройшов короткий допит, де Ярослав визнав свою причетність до ДУК ПС, що і стало причиною несамовитої люті працівників поліції, які знаходились у кабінеті. Без особливих церемоній на Ярослава посипались удари. Слідча не намагалась перешкоджати побиттю і безпристрасно спостерігала, як закуту в кайданки людину, якій не було оголошено навіть підозри, оголтіло лупцювали «колеги» по «правопорядку». Яка там презумпція невинуватості! Натовп «нових» поліціянтів товк Ярослава головою об стіну з викриками, на кшталт : «Ета ви майданутиє фсьо іспортілі! Ми так харашо жилі прі Януковічє! Ми вас на Майданє нє добілі, когда в Беркутє билі, то ми вас по одному додавім!». 

 Тобто ненависть у правоохоронців  викликала саме приналежність Ярослава до патріотично-налаштованої категорії українців. Задумайтесь, він був винен лише в тому що він патріот! Просто тому що ПАТРІОТ!!! Слина летіла в бік добровольця з яросним шипінням «майданутий», а поліцейські кийки гепали Ярослава по ниркам, печінці, спині, рукам та ногам. Забиті берцями у руки кайданки ранили зап’ястки, від ударів по тулубу перехоплювало дихання. Потім був цілий атракціон наруги і садизму. Ярослава ставили на такзвану «розтяжку», лупцючи кийками по ногам, щоб ноги роз’їзжались. Били довго із насолодою: «Ми уже ждьом того часа, кагда будєм астрєлівать вас по домам» - цитата. Гамселили так, що зламали нагрудного хрестика. Ярослав вимагав припинити свавілля та надати йому папір та ручку, щоб написати заяви до прокуратури, на що звичайно ж слідча лише цинічно посміялась. Коли кровожерливі «блюстителі закону» втомились катувати і закінчили свої тортури, дізнавшись про те, що в райвідділок їде народний депутат, швидко до його приїзду вивезли затриманих на ІТТ (Ізолятор Тимчасового Тримання). Черговий по ІТТ відмовлявся спочатку приймати настільки побитого чоловіка під свою відповідальність, але після «конфеденційних» перемовин все ж прийняв. Медичних працівників до Ярослава не викликали, тому він чекав суду і стиснувши зуби терпів біль. Наступного дня, відокремившись від гурту побратимів друга "Ярика" з ДУК ПС, під ІТТ стояла самотня тендітна маленька фігурка Вікторії з пакетиком передачі в руках. В її очах були розпач і сльози. Багатодітна мати, мати дитини – інваліда, любляча дружина, дивилась на високі замотані колючим дротом паркани ІТТ і не могла зрозуміти, як може її чоловік, патріот і боєць ДУК ПС, заплатити таку дорогу ціну за здавалось би природній стан небайдужості та любові до Батьківщини. Адвокатам вдалось потрапити до затриманих аж через день й вони були шоковані очевидними слідами побоїв і тортур на тілі Ярослава. Потім було судове засідання, яке двічі переносили в часі, чи то за браком доказів причетності, чи то від побоювань самосуду громадян, які зібрались підтримати патріота. Під час суду адвокатом потерпілого від рук поліціянтів Ярослава було подане клопотання про притягнення до відповідальності правоохоронців, які прямо чи опосередковано брали участь у побитті, на що суддя виніс ухвалу про прийняття клопотання та забов’язав прокуратуру встановити особи маніяків у погонах та притягнути до відповідальності. Врешті-решт Ярослава випустили під поручительство народного депутата Андрія Білецького, але свавілля в погонах не скінчилось. Під час звільнення Ярослава з-під варти, його стан здоров’я вже був глибоко незадовільний і правоохоронці сказали, що для звільнення йому потрібно підписати якісь формальні документи. Коли Ярослав вчитався, то спроміж якихось незрозумілих папірців побачив заяву від його ж імені про те, що він немає жодних притензій до працівників райвідділку! Тобто його відгамселили, а він без притензій? 

 Нахабні та брехливі, ще гірші за своїх «папєрєдніков» - і це «нові поліцейські», які жруть свій кусень хліба з податків таких, як Ярослав, простих громадян України! Мерзота, яка за Януковича розстрілювала протестуючих на Майдані, абсолютно безкарно продовжує катувати патріотів, вкладаючи в тортури усю свою ненависть до всього українського.  Петро Порошенко, на всіх ветеранах пропіарився? В країні бардак. 

 Одразу з залу суду Ярослава забрала карета швидкої та його було госпіталізовано до лікарні. Сильний струс мозку, констатований лікарями, вплинув на вимову, Ярославу стало складно розмовляти. Синці, забої, крововиливи на тілі нагадали лікарю, що приймав його, потерпілого у автокатастрофі. Відбита печінка та нирки, гематоми на руках та ногах, важкий забій правої руки – не повний перелік «сувенірів» з райвідділку. Крововиливи у черевну порожнину довкола печінки та правої нирки настільки сильні, що ні на узд обслідуванні, ні на рентген знімках не видно самих органів, лишень темні плями. Вже в лікарні у Ярослава відкрилась внутрішня кровотеча нирки та спостерігалось загальне погіршення стану близьке до критичного, взв’язку із чим він переведений до одного з профільних Інститутів міста Києва для подальшого порятунку. Лікарі не беруться робити прогнози, не виключають загрози життю, не виключають імовірність набуття інвалідства внаслідок травмування внутрішніх органів. Інвалідства! Батько трьох дітей, єдиний годувальник родини, в якій молодший син хворий на дитячий церебральний параліч і матір позбавлена можливості заробітку, бо змушена його доглядати, стане інвалідом завдяки безкарним садистським діям тих, хто мав би його захищати! Лише усвідомте, здоровий чоловік, який встав на захист Батьківщини в ряди добровольців ДУК ПС, годувальник родини, тепер може стати інвалідом чи загинути від рук поліції! 

 Це сьогоднішня нормальність? Це абсурд! Абсурд, який руйнує зсередини воюючу Державу! Це не вкладається ні в які людські, моральні рамки. Прокуратура вже котрий день мовчить, ні відповідей, ні заведеної справи по факту побиття Ярослава Ткаченко перевертнями в погонах. Тиша. Ідилія. Але не все так ідеально, як вони собі гадають. Не спуститься все це на тормозах. Боєць, побратим, патріот, скалічений якимось бидлом в новій формі і ми не маємо права промовчати. Ми не маємо права пробачити їм це. Ми мусим поставити крапку в ганебній історії насилля над патріотами. І ми мусимо спинити цей бардак!"

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх