EN|RU|UK
Блоги Маркиян Лубкивский
Чрезвычайный и Полномочный Посол Украины, координатор ОО"Антикоррупционное движение Валентина Наливайченко"
  4661  13

Як убезпечити українських вболівальників на чемпіонаті світу в Росії

Так, їхати не варто, але одними закликами тут не обійдешся...

За інформацією FIFA станом на квітень 2018 року, понад чотири тисячі українців придбало квитки на матчі фінальної частини Чемпіонату світу з футболу, що з 14 червня по 15 липня ц.р. пройде в Росії.

Відповідальна держава має зробити все, щоб убезпечити своїх людей, навіть попри те, що вони легковажать і нехтують очевидними ризиками, які на них чекають в країні-агресорі.

Потрібно негайно зібрати представників ФФУ, МЗС, МВС, СБУ та Держприкордонслужби, щоб напрацювати і скоординувати заходи для захисту наших громадян в разі виникнення форс-мажорних обставин.

Що потрібно зробити?

Головне навантаження лягає, безумовно, на консульську службу. Україна має чотири консульські установи в РФ: в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Ростові на Дону та Новосибірську, а матчі пройдуть в одинадцяти містах: у Москві, Санкт-Петербурзі, Калінінграді, Волгограді, Казані, Нижньому Новгороді, Самарі, Сочі, Саранську, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі.

Варто подумати над тим, щоб відрядити наших консулів до міст, де проходитимуть матчі, і де немає наших представництв, або/чи домовитися з третіми країнами, які мають свої місії в містах турніру, про надання українцям консульської допомоги, в разі необхідності.

ФФУ має допомогти у одержанні інформації, на які матчі українцями куплено квитки.

Потрібно випустити пам'ятку з корисною інформацією для роздачі, скажімо, на державному кордоні України тим, хто таки має намір побувати на матчах чемпіонату світу у Росії.

Перелік наведених заходів не є вичерпним і нашим співвітчизникам потрібно бути максимально обачними, уникати можливих провокацій, а українським дипломатам та консульським співробітникам - швидкими і ефективними.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/05/15/7180279/Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх