EN|RU|UK
Блоги Сергей Коваленко
военный журналист
  432  0

Нацгвардія представила свої досягнення іноземним військовим аташе

Стилізований птах, що нагадує легендарного Фенікса – символ «відродження з попелу» – зображено на нарукавних знаках військовослужбовців цієї військової частини Національної гвардії України. Це, напевно, справді – найкращий символ процесу перетворення колишнього напівзакинутого полігону, «з руїн» якого протягом кількох років постали відремонтовані комфортабельні казарми, класи з сучасними тренажерами і ще багато «навчальних точок», серед яких – містечко для психологічного розвантаження і командного згуртування, створене за рекомендаціями західних колег.

І це лише початок реалізації плану створення провідного навчального центру НГУ, спроможного, у перспективі, наприклад, приймати на навчання персонал миротворчих місій.

Все це, а також зброю, спорядження та бойову техніку – і здатність бійців НГУ всім цим користуватись – змогли побачити 11 травня близько півсотні акредитованих в Україні офіційних представників збройних сил 26 іноземних держав, які відвідали Міжнародний міжвідомчий багатопрофільний центр підготовки підрозділів НГУ, дислокований у селі Старому, що на Київщині.

Як зазначив командувач Нацгвардії генерал-полковник Юрій Аллеров, метою заходу було ознайомлення іноземних військових аташе із досягненнями та спроможностями НГУ. Нагадаємо, що Національна гвардія України є військовим формуванням із правоохоронними функціями, у жовтні 2017 року їй було надано статус постійного члена Міжнародної асоціації сил жандармерії та поліції у статусі військової установи (FIEP). 

Докладніше ТУТ: http://ngu.gov.ua/ua/news/viyskovi-atashe-ta-dyplomaty-zibralysya-na-poligoni-nacgvardiyi-foto-video 

Фото Вадима ГОЛУБА и Руслана АНДРУСІВА

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх