EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  999  1

Найзворушливіше вітання до мого Дня Народження

Це найзворушливіше і саме сумне вітання до свого Дня Народження яке я отримав. Воно прийшло з запізненням з Ростовського СІЗО від політв’язня Кремля Артур Панов але воно безсумнівно важливіше для мене від всіх інших. 
Боротися за звільнення всіх без виключення в’язнів Кремля наш священний обов’язок! Панов, Карпюк, Сенцов, Клих, Кольченко... всіх, всіх, всіх!
————————-
Ось текст «маляви»:

До Ігоря Мосійчука

Шановний пане Мосійчук

Радий, що маю зараз таки нагоду писати Вам, щоб привітати Вас з Днем Народження і звісно побажати Вам тільки великих успіхів! І не тільки в політиці, а й взагалі в житті.
Пишу Вам цей лист у дуже важку для мене годину, бо на жаль, починаю розуміти, що моя очікувана свобода і повернення до Батьківщини від мене так далеко, як ніколи раніше. Вже більше місяця, починаючи з 5 квітня, я перебуваю на голодуванні в Ростовському слідчому ізоляторі, але на сьогоднішній день ніяких рішень щодо моєї подальшої долі, ні з боку української влади, ні тим паче з російської, прийняте так і не було, а час іде.
Я вирішив, що в разі, якщо ситуація ніяким чином не зміниться у скорому часі, то я чекати не буду, не залишиться мені іншого вибору – я перейду на сухе голодування, бо життя в Росії мені і на волі не потрібне, а у в’язниці так і подавно!
Пробачте, що я гружу Вас цими проблемами, бо взагалі пишу цей лист, щоб привітати Вас зі святом. Просто за довгий час мого мовчання намагаюся відкрити собі очі на реальність, а для цього потрібно комусь висловитись, нехай і у листі. А Ви, як ніхто інший, можете усвідомити глибину цих емоцій. А тепер я так само, як і Ви колись, проходжу цей шлях через випробування. 
Я щиро дякую Вам за те, що Ви робите для України, для нашого народу. Прошу Вас, передавайте мої великі і щирі вітання Олегу Валерійовичу. Я вже пишаюся тим, що в Україні є такі люди. А Вас ще раз вітаю з Днем Народження і бажаю всього найкращого. Перемога вже близько.
Слава Україні!

З великою повагою,
Панов Артур Олексійович
05.05.2018 р.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх