EN|RU|UK
Блоги Горковенко Владимир
журналист
  894  1

Соціологія задешево для Тимошенко

Партія "Батьківщина" за березневе опитування Київському міжнародному інституту соціології заплатила 4050 гривень.  Саме така цифра фігурує у партійному фінансовому звіті. Так зухвало брехати може хіба що Юлія Тимошенко.

Трохи математики. КМІС опитав 2004 респондентів. Тобто одна анкета "Батьківщині" обійшлася у 2гр.. Повторюся, ДВІ гривні! 

Тобто партія Юлії Тимошенко переконує, що за 2 гр (дві гривні) співробітник КМІС мав сісти на міський транспорт метро/тролейбус/трамвай/маршрутку, витратити на проїзд в одну сторону в середньому 4-ри гривні, потім витратити час на інтерв'ю з респондентом. Тобто на цьому етапі уже маємо "мінус" 2 гривні на дорозі в одну сторону. А якщо врахувати зворотній напрямок, то буде "мінус" 6 гривень 

Якщо співробітник КМІС з обласного центру виїзджав за межі міста, то він міг витратити мінімум 20 гривень на дорогу в одну сторону. У цьому випадку маємо "мінус" 18 гривень. А з урахуванням дороги назад вийде "мінус" 38 гр.

Дані анкет мають бути опрацьовані у центральному офісі. Оскільки на етапі опитування КМІС уже пішов у "мінус", то можна можна зробити висновок, що отримані дані оброблялися "за спасибі".

У мене немає питань до ВО "Батьківщина" та Юлії Тимошенко. У мене виникло кілька питань до КМІС.

Вартість однієї Вашої анкети для опитування коштує 7$, або 188 гривень. Це у 91 раз більше аніж витратила партія "Батьківщина".

Скажіть будь ласка: 

1) Ви почали займатись благодійністю? 

2) Ваша благодійність розповсюджується лише на ВО "Батьківщина" чи список більший? 

3) Чи, можливо, Ви стали філіалом ВО "Батьківщина"?

Роздуми сформовані у збентеженому стані на основі статистичної похибки в межах 4050 гривень.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх