EN|RU|UK
Блоги Seni Cup 2018
Футбольный матч Seni Cup для людей с особыми потребностями
  902  0

Олександра Лобода: «Я вважаю, що спорт може змінити життя»

Футбол очима дівчини: телеведуча програми «ПроФутбол» Олександра Лобода напередодні турніру для людей з особливими потребами Seni Cup розповіла про роль футболу у своєму житті, переможні тактики та ідеального командного гравця.

– Олександро, Ви – ведуча програми про футбол. Скажіть, з чого почалася Ваша любов до гри і чи граєте Ви у футбол?

Усвідомлена любов до гри з’явилася, коли я почала працювати в програмі «ПроФутбол». До цього був просто інтерес та цікавість. Завжди дивилася матчі збірної України. В школі я не була «футболісткою». Хоча одного разу у хлопців не вистачало воротаря, і ми з подружкою вдвох стали на ворота! Це був перший раз, коли я вийшла на футбольне поле. Зараз іноді граю, але це переважно благодійні та дружні матчі.

– Скажіть, як на Вашу думку, чи здатен спорт змінити життя людей з особливими потребами?

Я вважаю, що спорт може змінити життя. Він виховує силу духу. Людям з особливими потребами вона дуже потрібна. Тим більше спорт - це задоволення. Він відволікає від повсякденних проблем та об‘єднує людей.

– Турнір для людей з особливими потребами Seni Cup проходить в Україні вже 13-й рік поспіль. Скажіть, як Ви вважаєте, наскільки важливі такі ініціативи?

Чудово, що піднімаються соціальні проблеми і звертається увага на людей з особливими потребами та дітей з інтернатів. Такі заходи створюють свято для людей, яким не вистачає радості і усмішок в житті.

– Опишіть командного гравця. Якими якостями він повинен володіти?

Командний гравець повинен бути справедливим. Він має бути поступливим і, в першу чергу, думати про команду і працювати на неї. Якщо говорити про футбол, то іноді гравці проявляють своє «я» і тягнуть ковдру на себе: намагаються вдарити по воротам у ситуації, коли краще віддати пас на партнера.

– Яка тактика гри, на Вашу думку, 100% гарантує перемогу в матчі?

На мій погляд, 100 % переможної тактики не існує. Якби хтось знав її секрет, то мав би постійні перемоги. Футбол - непередбачувана гра. Головне правильне налаштування та повна самовіддача.

– Що побажаєте футболістам міжнародного турніру Seni Cup 2018?

Бажаю отримати задоволення від футболу. Найголовніше - кайфувати від того, що робиш, чим займаєшся. Мабуть, від цього залежить певною мірою успіх.

Турнір Seni Cup заснований у 2000 році в Польщі. У 2003 році ініціатором проведення турніру в Україні стала компанія «Белла-Трейд» – офіційний імпортер продукції ТМ Seni в Україні. Футбольні змагання відбуваються в Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині, Німеччині, Росії, Латвії, Литві, Білорусі та Україні.

Місія турніру – допомогти подолати дискримінацію, соціально адаптуватися та стати повноцінними членами суспільства особливо незахищеним верствам населення, людям з обмеженими розумовими і фізичними можливостями.

У липні в Польщі пройде фінал міжнародного турніру Seni Cup, в якому за першість змагатимуться команди з 10 країн світу. Україну на чемпіонаті представлять переможці національного етапу.

Партнери турніру: McDonald's, ТМ «Моршинська», Страхова група PZU Україна, TM Plastics.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх