EN|RU|UK
Блоги WWF в Україні
WWF в Україні
  993  0

22 травня відбудеться перший Форум Української гідроенергетичної платформи

З метою зниження соціальної напруги та антропогенного навантаження на довкілля, що зумовлені хаотичним та непрозорим розвитком гідроенергетики в Україні, а також для налагодження конструктивного діалогу між усіма зацікавленими сторонами (владою, громадськістю, бізнесом, науковцями, міжнародними організаціями) для вироблення науково-обґрунтованих та збалансованих рішень щодо розвитку гідроенергетики в країні, Всесвітній фонд природи (WWF) в Україні ініціює створення Української гідроенергетичної платформи (УГП).

В рамках роботи Платформи будуть розглянуті шляхи вирішення соціально-екологічних проблем, спричинених незбалансованими розвитком великої та малої гідроенергетики в Україні. Обговорюватимуться пропозиції щодо формування в Україні стратегії сталого розвитку гідроенергетики, а також методи впровадження невідкладних заходів, спрямованих на зниження соціальної та екологічної напруги.

Під час Першого Форуму УГП будуть розглянуті наступні питання:

1.  Шляхи вирішення екологічних і соціальних проблем малої гідроенергетики в Україні (в тому числі, планується створення робочих груп щодо (1) розробки екологічних критеріїв/стандартів для малої гідроенергетики, (2) розробки методології визначення особливо цінних річок та річкових ділянок, де будівництво МГЕС має бути забороненим, так звані «no-go areas» (з подальшим затвердженням на законодавчому рівні);

2. Методи прозорої та ефективної співпраці громадськості, бізнесу, державних та наукових організацій щодо проекту будівництва каскаду верхньодністровських гідроелектростанцій. Проект пропонується в рамках Програми розвитку гідроенергетики на період до 2026 року (Розпорядження КМУ від 13 липня 2016 р. № 552-р)

До участі у Форумі запрошуються представники державних, громадських організацій та бізнесу, науковці, міжнародні організації, ЗМІ та інші зацікавлені сторони

Перший Форум УГП відбудеться 22 травня 2018 року (вівторок). Адреса: вул. Хрещатик, 7/11, м. Київ,  зал «ADMIRAL HALL». Початок Форуму – о 10:00. (Реєстрація учасників з 9:15).

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Форуму!

Звертаємо Вашу увагу на обов’язковість попередньої реєстрації за посиланням https://goo.gl/forms/AKfpiti77iqP0k203. Реєстрація відкрита до 18 травня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтесь за електронною адресою: ukrhydroenergy@gmail.com

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх