EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Координатор організації "С14". Активіст руху "Збережи старий Київ". Служив в АТО в батальйоні МВС "Гарпун".
  942  1

Скільки Реві треба батальйонів, щоб припинив роздавати кошти комунякам?

Скільки Реві треба батальйонів, щоб нарешті зупинити розкрадання грошей комуністичним лайном???

Старі комуняки та ряжені ватні корупціонери знову "реалізують ветеранські проекти".

Більшість ветеранських організацій з учасників АТО просто не можуть взяти участь у конкурсі проектів від Міністерства соціальної політики.

Про це ми дізналися на власному досвіді Спілки ветеранів війни з Росією. Весь минулий рік ми боролися за зміну формату проведення заходів. Щоб це був не дерибан державних коштів, а прозорий конкурс проектів. Ми подали проект з психологічної реабілітації (адаптації) ветеранів, на цьому справді розуміємося, на рівні Києва організовуємо таке з початку минулого року. Наша діяльність майже завжди ведеться за рахунок коштів народної підтримки. Більшість тренерів та психологів працюють як волонтери. Наш проект високо оцінили, але сказали, що на конкурс він не потрапить. І тут ми зрозуміли чому в черзі на подачу проектів стояло безліч відомих ватних пик Києва, але так мало справжніх ветеранів АТО.

Кабмін та Міністерство соціальної політики залишили для конкурсу норму, що учасником може бути лише всеукраїнська організація, яка діє щонайменше два роки. В 2015-му році, коли більшість справжніх ветеранів ще були на війні, зареєстровані були переважно лише старі прокладки регіоналів та комуністів. 

Та навіть якщо якісь бійці і зареєстрували власну спілку, то щоб вона отримала статус всеукраїнської їм ще треба було працювати щонайменше півроку. Отже роботу треба було починати ще з осені 14-го. Очевидно таких організацій справжніх бійців ФАКТИЧНО ОДНА ЧИ ДВІ. 

А решта "всеукраїнських ветеранських організацій", які зараз мають монополію на участь в конкурсі - це старі "ветерани праці з УБОПу" та компартії.

В такому вигляді цей конкурс - це саботаж. Треба негайно змінювати правила конкурсу. І мовчки терпіти ми не будемо. Ми доб'ємося, щоб в 2018-му році комуняки не отримали державних коштів. 

На фото - після зустрічі з ветеранами АТО комуніст Шабовта. Це "ветеран" якому на момент закінчення Другої світової не було і десять років. Але має "всеукраїнську ветеранську організацію" і право подати проект.
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх