EN|RU|UK
Блоги Микола Мединський
Капелан Правого Сектору під час Майдану. З початку війни на фронті займається духовною та патріотично-виховною роботою з воїнами. Засновник Капеланської служби ДУК ПС, котру очолював до моменту розділу організації. Зараз як офіційний капелан УГКЦ працює від Генштабу. Засновник громадсько-патріотичного руху “Шлях Єднання”. Автор духовного твору “Вервиця Перемоги”, та засновник громадсько-патріотичного руху «Шлях Єднання».
  1022  0

ВІД НЬЮ-ЙОРКУ ДО ДОНБАСУ


У боротьбі за Перемогу і Торжество Божої Правди на нашій землі консолідувалися не тільки воїни по лінії  фронту, але і багато небайдужих патріотичних сердець як в Україні та і по світовій діаспорі за кордоном.

Одним із яскравих прикладів є молитовна спільнота "Вервиця Перемоги" очолювана пані Людвігою Ролюк що зараз у Нью-Йорку, спільнота на даний час об’єднуючи українців по багатьох країнах світу ось уже другий рік тримає у молитовній опіці українських захисників а також надає їм вагому підтримку необхідними речами та активно сприяє підтримці у капеланському служінні.

Цього разу щоб передати від спільноти як молитовний, духовний оберіг вервички, що їх власноруч у Нью-Йорку виготовляє ВервицеПереможниця пані Марія Демків прийшлося подолати нелегкий шлях від Карпатських верхів до Донецьких териконів.

У зв'язку із поломкою капеланського автомобіля пересіли на бронемашину "Варта", і спільно із бійцями батальйону імені Кульчицького мандрували степами Донбасу від позиції до позиції даруючи воїнам молитовну святкову радість Воскреслого Христа.

Далі духовні дарунки із Нью-Йорка нашим воїнам на Донбасі продовжили свою мандрівку вже на БМП (бойова машина піхоти), на котрій разом із командиром роти Максим Ємець та іншими бійцями 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ, під ляскання гусениць та рокіт двигуна бойової машини вздовж лінії фронту були доставлені безпосередньо на " нульові" позиції і опісля спільної молитви Вервиця Перемоги та помазання єлеєм, були вручені воїнам як духовні обереги.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх