EN|RU|UK
Блоги Микола Мединський
Капелан Правого Сектору під час Майдану. З початку війни на фронті займається духовною та патріотично-виховною роботою з воїнами. Засновник Капеланської служби ДУК ПС, котру очолював до моменту розділу організації. Зараз як офіційний капелан УГКЦ працює від Генштабу. Засновник громадсько-патріотичного руху “Шлях Єднання”. Автор духовного твору “Вервиця Перемоги”, та засновник громадсько-патріотичного руху «Шлях Єднання».
  762  0

ІЗ УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Зараз ведеться боротьба не так вже за територію, як за свідомість Українського суспільства.

Тож духовно-просвітницька робота в суспільстві зараз стоїть на першому місці.

Величезні заслуги та напрацювання у даній сфері має творчий колектив із села Бугаївка що на Харківщині.

Ось вже четвертий рік регулярно від міста до міста вздовж лінії фронту під меценацтвом Андрія Яковича Ровчак гурт мандрує допомагаючи українському воїнству відволіктися від суворих фронтових буднів через ангельські голоси чарівної Українськоі пісні.

Хвацькими танцями та загалом чітко відпрацьованою програмою утверджуючи та пропагуючи Український дух та традицію і звичай на Донбасі.

От і сьогодні 14.04.2018 у актовій залі музичного коледжу м. Торецьк що на Донеччині воїни батальйону ім. генерала Кульчицького та бійці ОМБР ім. короля Данила Галицького ЗСУ (королівська бригада) мали можливість вдихнути на повні груди джерельно чисте повітря української пісні у виконанні колективу села Бугаївка, у програмі "Із Україною в серці" а також всі спільно відмовили молитву Вервиця Перемоги.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх