EN|RU|UK
Блоги Микола Мединський
Капелан Правого Сектору під час Майдану. З початку війни на фронті займається духовною та патріотично-виховною роботою з воїнами. Засновник Капеланської служби ДУК ПС, котру очолював до моменту розділу організації. Зараз як офіційний капелан УГКЦ працює від Генштабу. Засновник громадсько-патріотичного руху “Шлях Єднання”. Автор духовного твору “Вервиця Перемоги”, та засновник громадсько-патріотичного руху «Шлях Єднання».
  898  1

Допоки війна?

Час писанкового Великодня. Українське сонячне небо... Неквапна розмова у центрі м.Попасна біля банкомату. 
- Што та дєнюжку нє видайот, - обурені російськомовні молодички. 
- А ви оберіть функцію "українська мова", а то я чув, що за новими правилами при введенні "російською", на екран спливає відповідь "сиди без грошей", - лукаво посміхаючись втручаюсь у розмову. 
- А какая разніца на каком язикє разгаварівать, - обурено шипить молодиця.
- Ну добре, якщо Вам абсолютно без різниці, то я пропоную спілкуватися українською мовою, - посміхаюся я. 
- А зачєм? Вот я Вас прєкрасно понімаю, да і русскій язик люблю, он прєкрасєн... Да і вообщє, прі чьом здєсь всьо ето... 
- Ну, по-перше, це Ви сказали "какая разніца", тобто для Вас суттєвої різниці немає. А, по-друге, Ви ніколи не задумувалися над тим, що завжди робила московитська імперія, коли загарбувала вчергове український народ? Першочергово заборонювали мову, знищували книгодрукування, і загалом переслідували будь-який прояв української культури і традиції. Тому що це основа народу, націі, без цього то вже не народ, а безлика маса. 
- Ето Ваше лічьноє мнєніє: лунає у відповідь. 
- Ну добре... А от скажіть мені, - неквапно продовжую думку - а чим росія оправдовує свої злочинні дії, прийшовши та спалюючи в селах і містах жінок та дітей? Що вони говорять у своє оправдання, Ви не замислювалися? 
- І чьо гаварят? - звучить якось визиваюче. 
- Загарбуюючи сусідські землі, проливаючи кров невинних, вони верещать на ввесь світ, що "защіщають рускоязичєськоє насєлєніє". Тож не дивуйтеся, що Ваш рузький "язик" є причиною для московської орди прийти і "защіщять", заодно "градами" спаливши Вашу домівку. 
- Нєсмотря ні на што, я астаюсь прі свайом мнєніє.... 
- Ну, звісно, - Ви маєте на це право - по крайній мірі до тих пір, допоки "защіта" московських вбивць не забере життя когось із Ваших близьких чи, у кращому випадку, не зробить Вас безхатченком... 
Війна... Допоки ця війна...? Риторичне питання залишається відкритим.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх