EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  1464  2

Імперія має бути добита

Судний день для Росії близько як ніколи! Схоже настають часи про які століттями мріяли українці та інші поневолені Росією народи.
В контексті дипломатичного та збройного протистояння між країнами НАТО та Російською Федерацією навколо Сірірії, Україна має бути готовою до відстоювання своїх національних інтересів в будь яку хвилину. Зрозуміло, що пріоритетом для нашої держави є відновлення територіальної цілісності загрозу якій становить саме існування Росії як імперської держави. У зв’язку з цим Україна має:

1. На дипломатичному фронті вимагати і наполягати на позбавлені країни-агресора Російської Федерації права вето в Раді Безпеки ООН.
2. Звернутися до країн НАТО, щодо надання допомоги озброєнням не тільки Україні, Грузії та Молдові які зазнали прямої агресії з боку РФ а й іншим поневоленим Росією народам (в першу чергу Кавказу) які готові зі зброєю в руках боротися за свою свободу.
3. Збройні сили України мають бути приведені в повну бойову готовність і зразу після початку бойових дій країн НАТО в Сирії розпочати військову операцію по звільненню нашого окупованого Росією Донбасу і Криму.

В жодному випадку Російська імперія не витримає і не зможе вести одночасно  бойові дії в Сирії, на Донбасі, в Криму, Абхазії, Осетії, Придністров’ї та проти повстанців на Кавказі. Це унікальний шанс знищити, добити Російську імперію після чого настане весна поневолених народів.

СВОБОДА НАРОДАМ!
СВОБОДА ЛЮДИНІ!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх