EN|RU|UK
Блоги Роман Бурко
Основатель международного волонтерского сообщества InformNapalm
  4475  5

Поки ви фарбували яйця - російські військові зафарбовували бортові номери на БМП

Фіксація перекидання російської військової техніки до українського кордону спровокувала багато галасу в соціальних мережах. Волонтери InformNapalm також відстежували появу нових відео і проводили прив’язку до місцевості, намагаючись визначити мету такої активності російських військ біля кордонів України. 

Проте, поки ми відклали публікацію дослідження через пасхальні свята 8 квітня в публічний доступ вийшло розслідування DFRLab. Геолокація в розслідуванні визначена точно, тому ми не стали розписувати визначення місця. Сьогодні ми описали додаткові деталі, які не потрапили в поле зору закордонних дослідників.

Детальніше читайте в матеріалі InformNapalm.Головне, що варто підкреслити на основі цього дослідження:

Багато експертів прогнозують можливе загострення бойових дій на Донбасі весною. Російські війська під прикриттям навчальних марш-кидків можуть перекидати додаткове озброєння і техніку для посилення 1-го і 2-го окупаційних армійських корпусів на окупованій території України.
Можливо, тільки частину техніки планують перекидати через кордон (із зафарбованими бортовими номерами) у супроводі мобільних систем РЕБ, щоб запобігти підриву колон на радіокерованих фугасах. Решта техніки залишиться в резерві і на полігонах біля кордону з Україною.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх