EN|RU|UK
Блоги Юрий Бутусов
Главный редактор интернет-издания "Цензор.Нет"
  3224  4

Віра починається з довіри

Біблія - це розповідь, як у душі Іісуса йшла боротьба Людини з Богом. Такі мудрі та глибокі слова сказав отець Андрій у Феофанії.

Протоієрей Андрій Юрійович Власенко у цій старовинній церкві Київського патріархату служить вже 28 років. Колись у минулому світському житті він був інженером, науковцем інституту електрозварювання імені Патона, а потім він присвятив своє життя служінню, і він не тільки глибокий знавець світової філософії, але й людина з великою силою духа, яка здатна на вчинки, здатна знаходити прості слова, щоб передати великі відчуття. Отець Андрій робив усе можливе, щоб допомогти революції та захисту України у війні, 20 лютого 14-го він був на Майдані, там, де лилася кров, він відспівував багатьох загиблих...

Я дивився, як сотні людей весь ранок їхали до цієї церкви, чекали освячення та благословіння, яка в людях щира радість, і думав, що у церкві, як і всюди в суспільстві, в державі, на війні - віра відчувається там, де є людина, здатна своєю вірою вести за собою інших та передати своїми словами своє відчуття Бога.

І коли якась людина каже - "я не вірю в Бога", значить, як не прикро, не зустріла людина серед багатьох церков того, хто був би прикладом служіння та віри. Віра починається з довіри, довіри там, де провідник їздить на "Мерседесі", ніколи не буде. І цю віру вести своїм прикладом не можна замінити ніякими коштовними прикрасами, ніякими ритуалами. Бо віра у житті і в церкві, і в державі - це особисте відчуття, бо у кожного в душі відбувається своя боротьба між принципами та бажаннями, між Людиною та Богом.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх