EN|RU|UK
Блоги People's Project
Всеукраїнський центр волонтерів
  4864  14

Дякуємо «укроДРГ», яка кошмарить терористів на тимчасово окупованому Донбасі

«Вата», нащо вони нам треба, давайте просто відріжемо, віддамо і забудемо. Ну згадайте, що ще ми з вами чули про окупований росіянами Донбас?

Цю тезу чорнороті пропагандисти Кремля періодично вкидають у інформаційний простір. Ми ж дотримуємося протилежної думки, і намагаємося боротися за кожного з українців, хто вимушений жити на тимчасово окупованих територіях. А їх таких там мільйони.

І ми постійно маємо трішки хороших новин. От, наприклад, в неділю в тимчасово окупованому Гольмівському група невідомих партизан напала на двох терористів. Запроданцям добряче надавали по писках, а по всьому ще й відібрали у них усю зброю. Попри всі зусилля «правоохоронців» та оголошений план перехоплення, нікого з нападників не знайшли – партизани буквально розчинилися у повітрі.

Ми знаємо, що такі акції непоодинокі, що українське підпілля існує і діє, і щиро вітаємо подібну тенденцію: окупант мусить не жирувати на загарбаній землі, а ходити у мокрих від страху штанях і лякатися власної тіні. Тероризм – штука така, на два кінці. Однаково ж закликаємо народних месників бути не лише продуктивними, а й вкрай уважними та обережними. А там одного несподіваного дня і Армія підтягнеться й допоможе.

До речі, про Армію. Допомогти таємничим месникам зі зрозумілих причин ми не можемо. А от підтримати нашу Армію так, аби у вирішальний момент вона показала небачену міць і одним ривком зламала будь-якому ворогу хребет, цілком у наших із вами силах. Доцільно це можна зробити у рамках окремого проекту «Оперативне реагування», де ми регулярно збираємо кошти та купуємо спорядження для підрозділів на передовій. Обов'язково переходьте за посиланням та долучайтеся – наша сила у єдності!
✅ www.peoplesproject.com/operativne-reaguvannya


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх