EN|RU|UK
Блоги Олександр Петік
Заступник голови Закарпатської облдержадміністрації (2015-2018); Помічник командира батальйону Айдар з правової роботи (2014-2015); Голова Кіровоградської ОДА (2014)
  521  0

Чи є ФСБ і радіація на Закарпатті?

Геннадій Москаль заявив, що на Закарпатті діє ФСБ, але їх, як радіацію, не видно.

Якщо керівнику ОДА не видно те, що видно усім жителям області - це говорить про серйозну загрозу національній безпеці України. Для ідентифікації ФСБ на Закарпатті не потрібен лічильник Ґейґера - просто потрібно негайно реагувати на активність антиукраїнських рухів в області, які вже діють відкрито і без будь-якої протидії зі сторони влади.

Я, на той момент заступник голови ОДА, виступав за негайне втручання компетентних органів у загрозливу ситуацію на Закарпатті. Якщо думка заступника суперечить позиції голови - заступник мусить звільнитися. Це основа порядку і правової держави, якої ми прагнемо.

Коли я очолював Кіровоградську ОДА, то в умовах диверсій російських агентів, фактичної війни і необхідності швидко формувати батальйони територіальної оборони я звільняв і заступників і керівників. Якби серед моїх заступників був Геннадій Москаль - я б так само його звільнив.

Будь-який начальник стикається з непопулярними рішеннями. Це - частина роботи, яка передбачає дисципліну. Однак я б ніколи не дозволив собі звільняти когось заочно, тим паче на вимогу представників антиукраїнських організацій. Якби мені не було неприємно, але я завжди зустрічався із людиною і вислуховував її думку.

Це теж частина державного порядку і людської порядності, якої ми (я сподіваюсь) прагнемо у нашому суспільстві.

Залишається побажати керівнику Закарпатської ОДА, незалежно від його прізвища, уважно прочитати Конституцію і усвідомити, що у нього начальниками є Кабінет Міністрів на чолі з Прем'єр-міністром та Президент України.

І якщо у голови ОДА інша позиція щодо виконання законодавства - щодо об'єднання територіальних громад, реформи охорони здоров'я, мови освіти, протидії сепаратистським організаціям - то такий керівник мусить звільнитися і тільки потім може займатися добуванням політичного рейтингу серед проросійських партій.

Тим паче, що порушення Конституції та Законів є підставою припинення обов’язків Голови ОДА.

P.S. Сьогодні підписав папери в Ужгородському Центрі Зайнятості. Приступив до вивчення на собі проблем, з якими стикаються наші безробітні.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх