EN|RU|UK
Блоги Микола Княжицький
народний депутат України
  3198  4

Чорні списки артистів повинні формуватися кваліфіковано, а не піарно і не використовуватися у боротьбі зі ЗМІ!

15 лютого 2018 року очільники найбільших українських медіагруп офіційно звернулися до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо порядоку складання “Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці”. Лист підписали Олександр Ткаченко (“1+1 медіа”), Володимир Бородянський (StarLightMedia), Євген Лященко (“Медіа Група Україна”), Сергій Созановський (Film.ua Group) і Влад Ряшин (Star Media).

Правила та критерії формування списків заборонених артистів мають бути чіткими, зрозумілими суспільству та застосовуватися не вибірково. Водночас, підхід до формування цих списків має бути виваженим. Очевидно, що поява в наших ЗМІ людей, які виступають з антиукраїнською риторикою чи помічені в системній діяльності проти нашої країни є неприпустимою. З іншого боку, залишається спірним питання чи забороняти, наприклад фільм, в якому взяли участь як ті артисти, які підтримують публічно Україну, так і ті, хто за тих чи інших обставин висловився некоректно. Реалізація українського законодавства щодо заборони російських акторів має бути максимально прозорою, адже ми бачимо, що діючі норми часто використовуються у боротьбі одних медіа груп проти інших та для здійснення політичного тиску на ЗМІ. Завдання держави – виробити однаковий і логічний підхід до всіх українських медіа.

Саме спільними зусиллями законодавців, представників виконавчої влади та медіа спільноти після початку російської агресії вдалося підняти виробництво власного українського продукту і позбутися постколоніального впливу Російської Федерації.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх