EN|RU|UK
Блоги Людмила Тягнирядно
Журналістка, ведуча Українського радіо
  834  1

Активізуйся!

«Кожна людина має відчути, що вона мусить знайти свою життєву місію» казав ініціатор руху Реформації Мартін Лютер Кінг. Так і в журналістиці. Є теми, повз які ти просто не маєш права пройти. Після Революції Гідності з’явився новий прошарок активного молодого громадянського суспільства. Особливо радує їхня активність в регіонах.

Щосереди я запрошую до розмови змінотворців, які знайшли справу життя, які більше віддають, ніж беруть, які мислять категоріями майбутнього і бачать Україну сильною, успішною, багатою країною. Це люди, які мають декілька закордонних освіт, вони чесні з собою та оточуючими, свободолюби, вони попри вік і досвід, готові посідати керівні посади і брати на себе відповідальність за майбутнє. Це герої програми «Активізація» на Українському радіо.

Теорія розбитих вікон говорить про те, що явні ознаки безладу і недотримання людьми прийнятих норм поведінки провокують оточення теж забути про правила. Саме тому герої програм своїм прикладом показують, що будь-які зміни варто починати з себе. І якщо ти бачиш розбите вікно – заміни його, якщо хтось потребує допомоги – допоможи, дай можливість іншим зростати.

Якщо ви є змінотворцем у будь-якій сфері життя, хоче поділитися досвідом, надихнути оточуючих, розкажіть сюди історію вашого успіху ludmilatiagniriadno@gmail.com

Фото: Alex Shifer 

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх