EN|RU|UK
Блоги Дмитро Карп
громадсько-політичний діяч, координатор ГО «Автомайдан Київ», Голова спілки «Гідність»
  7948  22

Інструмент Саакашвілі

"Якщо ваша ідея в тому, щоб приїхати у нашу країну і повалити владу, то це не ідея, а злочин".     (Едгар Гувер, Директор ФБР 1935 - 1972)

Перенести столицю України в м.Шпола – сценарій для виступу на стендап-камеді вечорі Черкаського клубу. Хоча ні, насправді – це  реформаторський конструктив від Саакашвілі та його бачення розвитку України. Нескінченні істерики, агресія до українських журналістів, які наважуються задати незручні для нього питання, розповіді про бариг, молдован та олігархів. “Якщо я Вам не подобаюсь, то ви продажний порохобот”. Як міг двічі Президент цивілізованої країни опуститись до такого рівня політичного маразму, я не знаю. Вік, стрес, зіркова хвороба, влив речовин, які змінюють свідомість? Насправді, мені особисто байдуже. Бентежить мене лише те, що своїми діями колишній Президент Грузії маргіналізує частину українського суспільства, розпалює агресію в українцях, у яких емоції переважають над критичним мисленням.  Вони готові цілодобово слухати про бариг, штурмувати Жовтневий Палац, щодня оголошувати Імпічмент Парламенту та звільняти Верховну Раду, але на питання, що буде на наступний день після “їх перемоги над баригами”, відповіді не мають жодної. Вони дійсно вірять, що пентхаус на Костьольній їх лідеру надали добрі люди безкоштовно, що офіс партії Саакашвілі в Музейному провулку коштує кілька тисяч гривень, що обід в “Сулугуні” оплачує бабуся та дружина. Якимось чином стерлась із їх пам’яті інформація про співпрацю Саакашвілі з проросійським олігархом з близького кола Януковича Борисом Кауфманом в Одесі, про його участь в агітації за кандидата в нардепи від БПП Березенка (що є прямим порушенням українського законодавства, оскільки на той час він був Головою ОДА Одеської області) та ще багато цікавинок, починаючи від Саші Боровика, закінчуюючи паном Ківаном. Аудиторія, яку кормить Саакашвілі своїми барижними балачками надзвичайно лабільна і готова швидко змінювати вподобання, головне, щоб з’явився новий месія, який більш яскраво розповість про бариг і корупціонерів. Розчаровуюються та зачаровуюються вони швидше, ніж Саакашвілі встигає перетинати український кордон. В принципі настав вже час розчаровуватись та шукати нового месію, старий вже спортився та став токсичним навіть для вічних низькорейтингових опозиціонерів, які весь час шукають нові торпеди, щоб доїхати до чергових виборів.

Шановні обожнювачі Саакашвілі, чи задавали ви собі питання, чому колишній Президент, ніби успішна людина, вже не молода, не проводить свій час з родиною, не виховує сина, не навчає майбутні політичні еліти, не займається соціально важливими проектами тощо. Є безліч цікавих та корисних речей для людини його статусу. Натомість він ставить палатки під Українським Парламентом, порушує український кордон, стає фігурантом кримінальних проваджень. Навіщо? Заради чого? Заради українців? Ви самі вірете в таке пояснення? Це звичайний азарт афериста, сильніший за будь-які наркотики, і цієї залежності важко позбутись. Всі чули про рейдерів підприємств, навіть про рейдерів великих корпорацій. Але уявіть собі рейдера цілих країн! Це ж найвищий пілотаж, це Оскар в міжнародному клубі аферистів. Але самостійно рейдернути країну неможливо, тут потрібна серйозна підтримка зі сторони. Хто стоїть за його спиною? США? Наврядче. А питання вкрай важливе, бо рейдера вони змінять на іншого месію, а от спроби рейдерського захоплення не припинять, хіба що гроші закінчатся, бо справа ця затратна. 

ЦІкаво, що організацією прес-конференції Саакашвілі в Варшаві займалось Deutsche Welle. І за дивним збігом обставин, журналіст саме DW  Тім Себастіан провів досить дивне з точки зору західної журналістики інтерв'ю з Петром Порошенко, яке більше схоже на дорогу провокацію ніж на інтерв'ю з Президентом. Контент-аналіз DW щодо українського питання можете провести самі, цікавий пазл знайшовся (це вже для тих, хто здатен аналізувати). Чому німецьке ЗМІ організовує прес-конференцію Саакашвілі в Польщі, на яку не має можливості доїхати ні один український телеканал, встигає лише кілька стрімерів з телефонами, натомість телеканал "Росія" приїзджає першим та займає найзручніше місце? 

ПС: стендап-шоу ще не завершилось, тож попкорн або щось поміцніше не ховайте


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх