EN|RU|UK
Блоги People's Project
Всеукраїнський центр волонтерів
  4358  11

Привіт від снайперів: фото снайперських буднів на передовій

Бійці спеціального підрозділу з лав 17 Окремої танкової бригади вчергове порадували нас кількома фото зі снайперського життя. Ось на позиціях, ось у тилу, а он – Софі, той самий милий песик, якого нам показували ще маленьким щенятком.

Своєю чергою і ми не забуваємо про потреби снайперів. Після візиту Вадима Сухаревського у нас лишилося трохи маскхалатів, спеціально для снайперів – тож нині відправимо їх на передову. Хоча й зима дивна, снігу того майже нема, проте певні, хлопці знайдуть їм належне застосування.

Допомогти нашим бійцям дуже просто. Інколи, бачите, не вистачає маскхалатів. Інколи – тепловізора чи «нічника», щоб не прогледіти ворога. Все це спорядження People’s Project купує коштом ваших пожертв, які ми збираємо у рамках відповідного проекту «Оперативне реагування». Інколи важать навіть кілька гривень: тож якщо вам не байдуже, хто переможе у цій війні, не байдуже, чи матимуть ваші діти право голосу, чи ростимуть безсловесними рабами, певні – ви не полишите потреби наших військових без уваги.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх