EN|RU|UK
Блоги Ростислав Касьяненко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  555  0

Владислав Овчаренко вперше розповів про жорстоки тортури МГБ "на підвалі" в ЛНР (відео)

Серед 74 заручників, яких бойовики Донбасу передали українській стороні, а саме 58 з Горлівки та 16 з боку ЛНР, були звільнені фанати футбольного клубу «Зоря» Владислав Овчаренко та Артем Ахмеров. Невизнана влада ЛНР звинуватило хлопців у «шпигунстві на користь України» та засудила до тривалих термінів ув'язнення - 17 і 13 років. Так зване Міністерство Держбезпеки ("МГБ"), затримавши їх восени 2016-го року, назвало фанатів “лідерами підпільного угрупування”, які передають інформацію полку Азов.

«Міністр» «МГБ ЛНР» Леонід Пасічник також заявив, що 4 затриманих луганських «чорно-білих» ультрас (разом з Овчаренко та Ахмеровим також було затримано В’ячеслава Українського та Дмитра Крамаренка) підривали «державний устрій» за допомогою відеороликів у соцмережах, на яких вони спалюють прапор «ЛНР».

Проте Владислав та Артем, дійсно неодноразово висловлювали свою проукраїнську позицію.

"Він справжній Герой. Навіть під тортурами не перемінив свої позиції. Для Влада Луганськ це Україна. А чи не забула про нього рідна країна?", - написав 3 місяці тому журналіст Роман Бочкала.


Побратими Владислава та Артема неодноразово намагались звернути увагу спільноти на полонених товаришів. У різних соцмережах набули поширення хеш-теги #freeovcharenko #freeakhmerov. Так, 5 листопад 2017 року учасники маршу на підтримку фанатів ФК "Зоря" Овчаренка та Ахмерова пройшли вулицями столиці України. До речі, акцію «Свободу Овчаренку і Ахмерову» підтримали фанати з різних країн.Нарешті 27 грудня разом ще з 14 українськими заручниками Овчаренко з Ахмеровим було передано українській стороні. А днями з'явилося перше інтерв'ю Владислава, де він розповів про тортури і катування у в'язниці ЛНР.
Крім того, звільнений з полону фанат луганської «Зорі» був відверто збентежений з приводу декількох колаборантів, звільнених разом із ним.

Фото: Громадське, Українська правда, Football Hub.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх