EN|RU|UK
Блоги People's Project
Всеукраїнський центр волонтерів
  6081  6

Унікальні фото з позицій снайперів: за кілька хвилин до пострілу

Зараз, поки щасливчики готують оселі до свят, а не дуже щасливчики скніють на роботі, ці хлопці активно працюють на передовій. 


Дружні нам снайпери, яким People’s Project активно допомагає спорядженням, надіслали кілька фото: буквально от зараз вони вицілюють ворожого снайпера.


Сам він про це ще не знає, та цілком імовірно, що у найближчі хвилини ще один найманий убивця-терорист рушить справляти новоріччя до хробаків.


Ми щиро втішені тим, що наша спільна із вами робота відіграє таку важливу роль: унікальні військові спеціалісти мають спорядження для безпечної та ефективної роботи. Ось, до речі, невелике оновлення: хлопці надсилають фото спорядження, яке ми лише нещодавно передали. Дійшли до них глушники, дійшла і метеостанція. Відтепер нищити окупантів їм буде і легше, і безпечніше.


Все це спорядження, як і раніше, ми, волонтери People’s Project, купуємо виключно коштом народних пожертв. Кількадесят, кількасот, чи навіть тисяча-друга гривень вашого внеску – всі ці гроші йдуть на купівлю необхідного для снайперів спорядження.


Якщо ви розумієте, навіщо усе це відбувається, якщо ви хочете певним чином віддячити хлопцям, які боронять наш такий хиткий мир – що ж, невелика пожертва на рахунок проекту «Оперативне реагування» або ж «Я снайпер» буде дуже вчасною та доречною. Війна триває, триває навіть просто зараз, і перемогти у ній ми можемо виключно разом.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх