EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Координатор організації "С14". Активіст руху "Збережи старий Київ". Служив в АТО в батальйоні МВС "Гарпун".
  4842  6

Кієвскій борєц з Хунтой. Максім. Зустрічайте!

Це Максім Казаков. "Соціальний активіст з Києва". На відео комуняцького медіа VECTOR він розповідає: "Как так оказалось, что "европейский уровень жизни" в ХХ веке стал возможен благодаря советским рабочим? Почему политика декоммунизации в современной Украине скорее способствует росту солидарности трудящихся, чем наоборот?"

Макс дуже стурбований актуальними соціальними питаннями та літературою:

Але насправді Макс не з Києва, а з Донбасу. Вже три роки в столиці. Розповідає, що не любить ДНР. Проте воювати проти ДНР на фронті видається йому не так потрібно, як боротися проти перейменуванням вулиці "гауптштурмфюрера СС" Шухевича на Троєщині.

Чи за флеш-моби пам'яті "жєртв бендеровской волинской рєзні":

Ще Макс переживає, що законом переслідується совєтський прапор з серпом і молотом. І звісно радіє, що на волю вийшов сепар Коцаба.

В цілому Максім вважає себе "майданівцем". Ну, тобто пару разів був на Майдані. І тепер всюди в інтерв'ю каже, що він не просто ватна закладка, а "майданівець який прозрів".

У Макса є товариш Стас Сергієнко. Цей хоча був сепаром, але навіть не прозрів. Фоткався з бітою під час штурму сепарами ОДА в Харкові, робив селфі з російськими солдатами в Криму. І досі в Києві бореться проти "неонацистов". Макс теж, но Макс нє. Цікаво, що окрім Стаса, Макс(який не сталініст, бо він же в Києві!) товаришує з Дєнісом Лєвіним(який сталініст, бо він же в ДНР!) з організації "Боротьба". Люди з "Боротьби" зараз переважно всі або в сепарських підрозділах, або бігають в політичних формуваннях росіян в ДНР.

Вчора в Києві менти увірвалися, побили і спакували наркодискотеку. Спакували хіпстерів у воєнкомат. Хоча танцюристи просто любили наркотики. На відміну від тусовщиків, Макс свідома людина. Каже, що борець з ДНР!

Кияни, давайте допоможемо Максу прийти до тями. Допоможемо зорієнтуватися як у нас в столиці треба боротися з ватою і сепарнею.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх