EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Координатор організації "С14". Активіст руху "Збережи старий Київ". Служив в АТО в батальйоні МВС "Гарпун".
  11451  13

Кого штурмувала "Альфа" у Львові?

Вчора у Львові "Альфа" ламала двері в оселях "лівих патріотів з Автономного опору[далі в тексті як АО]". Це вкрай незвична для Львову подія. Ліві відразу заявили, що це політичне замовлення. Вони в принципі праві. Так і є. А я зараз розкажу чиє "замовлення":


"Весной 2013-го года Верник [керівник троцкістської профспілки "Захист праці", примітки мої, Євгена Карася] инициировал совещание, на котором было несколько руководителей "Автономного опору", он сам и Алексей Кочетков[pосійський політтехнолог близький до російських спецслужб і безпосередньо АП Путіна]. Кочетков хотел напрямую пообщаться с АО, но Верник хотел, чтобы все шло через него. После чего, Кочетков озвучил суммы, которые уже были затрачены на развитие профсоюза(суммы озвучивали в рублях). В конце разговора Кочетков наклонился за своей кожаной сумкой, в которой мелькнули деньги (толстые стопки банкнот в гривнах). В ходе общения упоминался "человек из администрации". Администрации Януковича или Путина непонятно, но учитывая гражданство и связи Кочеткова, можна предположить, что Путина. После этой недолгой беседы, далее обсудили с Кочетковым возрастание правой субкультуры в Киеве и необходимость арендовать спортивные залы и тренеров - ответ был положительным [в 2013-му році в Києві дійсно був орендований спортзал в якому проводили тренування Бестаєв і Калюка, які працювали з Верником. Нині ці особи зниклі безвісти після того як на Антимайдані в Харкові, були причетні до убивств(озвучувалося, але недоведено) і нападів(підтверджено) на майданівців].

Антон Парамбуль.

"После этого, где-то летом 2013-го Кочетков ездил во Львов, где имел встречу с Парамбулем[публічний лідер АО з 2012-го року, затримувався за торгівлю зброєю СБУ в 2014-му, тоді ж активно закликав бойкотувати мобілізацію] и Кротом[ідеолог АО, емігрант з Росії, батько співробітник МВД Росії]. После встречи решили, что АО закупят резиноплюи [травматична зброя, пістолети] по журналистским удостоверениям и вооружат всю молодежь старше 21-го года. Деньги на укреплении и развитие спортклуба АО "Цитадель" Кочетков тогда поморозился дать. После этого у Верника был разговор с Кротом и Парамбулем по поводу того, что вопросы надо решать с ним. С того приезда, Верник начал беднеть, финансирование урезалось. Издание "Страйк" журналисты которого работали на Верника, начало работать напрямую с Кочетковым. То есть, Кочетков отжал финансируемый им проект - себе напрямую."

Цитати людини, яка в 2013-му році дуже близько знала кухню "Автономного опору".

Активісти АО були активними членами "профспілки Верника" для того аби отримувати фінансування від Кочеткова:

Під час Революції гідності актив АО попри наявне травматичне озброєння, спортзал та близько півсотні чоловік практично ніяк себе не проявив. Більше того через пасивність структури її покинуло багато чоловік.

Коли почалася анексія Криму і війна на Донбасі - ви просто згадайте травень-червень чотирнадцятого!... знаєте що в цей час робили активісти АО? Закликали бойкотувати мобілізацію та "цю війну, бо це не батьківщина трудящих".


Однак це насправді квіточки. Влітку 2017-го відбулася бійня між націоналістичими фанатами Галичини та ліворадикалами, які намагалися обсісти трибуни ФК "Львів". Ліве угрупування складалося з бійців АО та лівих і анархічних угрупувань Львова. Під час сутички націоналісти ідентифікували особу, яка приймала участь в штурмі ОДА в Харкові разом з сепаратистською організацією "Боротьба". Частина колишніх лідерів "Боротьби" як Євген Голишкін та Алєксєй Албу працюють на різних посадах на кшталт політруків в бригаді сепарів "Прізрак".

Цікаво, що до членів "Боротьби" належить також Стас Сергієнко, який приймав участь в штурмі ОДА в Харкові, а в Києві засвітився як "соціальний активіст", коли вимагав від міністра освіти "витрачати кошти на студентів, а нє на войну". З чого видно, що колишні сепари системно випливають в українській політиці в іпостасях "борців за соціальні права".

Вище на фото львівський "лівий патріот зі Львова" справа. А зліва від нього в капюшоні сидить Євген Голишкін. Обидва ще члени "Боротьби". А ось Голишкін і сепарський "комбриг Мозговой":

Сепар в спортзалі АО у Львові в 2016-му році:

Зараз члени "Автономного опору" заявляють, що вони "воювали за Україну" і нині кілька осіб служить на контракті в ЗСУ.

Варто уточнити, що дійсно декілька чоловік керівного складу АО відправилося служити в "Айдар" в 2015-му році. Але участі в боях(можу помилятися, вибірка уточнень - у декількох бійців "Айдару") не приймали, несли службу на третьорядних блокпостах. Самі члени АО теж дуже скромні щодо воєнних мемуарів. Натомість чути, що ці люди тоді обрали "Айдар", оскільки в підрозділі було багато хаосу. За спинами солдатів на тилових базах можна було займатися власними справами. Отже Парамбуль залучив свого кума на бусику "Фольксваген" і ним таскав постійно зброю з зони АТО. Масштаб дістав навіть терпимих до цього діла фронтовиків. Це все виглядало далеко не як "запастися на чорний день", а банальною торгівлею. Лівим радикалам Львова в приватних розмовах Парамбуль дослівно відповідав так:

- Зачєм ти поєхал воєвать?

- Треба поповнити запаси зброї.

Торгівля зброєю не раз озвучувалася колишніми членами організації як джерело прибутків "лівих анархістів".

Вочевидь як і наркотики. Один з керівників організації АО на прізвисько "Сірко" має судимість за продаж наркотиків. Наркоту, до речі, члени "Автономного опору" кажуть "знову підкинуло СБУ" вчора під час обшуків.

У кепці справа від лисого "Парамбуля", судимий за продаж наркоти "революціонер" "Сірко".


Це може бути маргінальний шлейф зграї придурків, які заплуталися на чому заробляти гроші та фантазіях політичних ідеологій. Однак останнім часом АО у Львові прийняло курс на співпрацю з відверто антидержавними формуваннями "Революционно действие" та "Чорний стяг".

"Революционное действие" - це підпільне угрупування, що займається нападами на націоналістів. Зокрема неодноразові напади в Києві на Голосієво на бійців "Азову". Та напад з ножовими пораненнями прямо в центрі Києва на Бесарабці на бійця батальйону "ОУН" та хлопця у футболці "Азов". Окрім того підпали та дрібні диверсії. Керівники організації анархісти з Білорусі. Вони досі катаються туди-сюди з Мінська в Київ. Шлейф у структури настільки гнилий, що навіть київські ліваки практично відмежувалися від них. Переживають, що структура прямо пов'язана з КГБ Білорусі. Я спеціально цікавився, бо міг бути необ'єктивним. Мені прямо відповіли, що ліваки Києва вважають цих хлопців дуже "мутними і дивними".

Також на фото присутній, але не відмічений посередині в кашкеті Олег Кордіяка - член "Чорного світанку", якого затримало СБУ в 2016-му році і під час обшуку виявили заборонену законом комуністичну агітацію.

Згідно останніх чуток, у Львові АО заснувало неформальний осередок "Революционного действия". Саме з цими персонажами планувався 14-го жовтня спільний марш "проти капіталістів та поневолення народів". Співпраця "Революционного действия" та АО вже публічно відбувалася по справі львівського ліворадикала Тараса Богая, який попав під суд за поножовщину з націоналістичним фанатом з ФК "Карпати-Львів".

В цьому контексті заява СБУ (попри топорність та часті проколи у роботі держслужби), що приводом обшуків стала фінансова співпраця між АО та росіянами, виглядає не такою смішною. Якщо в 2013-му "Автономний опір" підтверджено фінансувався кремлівськими технологами, то зараз могли обрати "білоруських" спонсорів. Але суть лишається та сама. Це контрольована ззовні України напівпідпільна зграя, яка на меті має пропаганду комуністичних та антидержавних ідей під мантри "боротьби з Хунтою", яка так знайома з російської пропаганди.

Ліваки з АО на марші "трудящих" 1 травня в Києві:

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх