EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  2282  6

Херсонська "коза ностра", або сепаратизм в поліції Херсону

Поки не вщухають бої на сході України, поки зберігається актуальність вторгнення військ Російської Федерації на нашу територію, поки зберігається вплив російського капіталу на бізнес в Україні і вплив російського криміналу на «вітчизняний», до тих пір, поки зберігаються і працюють схеми розграбування України через фінансові схеми зрадників-корупціонерів, природні ресурси - через зрадників-чиновників, прикриття даних злочинів - через зрадників-поліцейських, не буде спокою і благополуччя в нашій країні. І навіть спецслужби не в змозі розрубати цей «гордіїв вузол», скріплений «спільною справою» «еліт» Херсонщини, що крадуть все, що лежить, не гребуючи жодними методами і формами. Це і загрози, і викрадення людей, тортури, кримінальне переслідування, побиття, інтриги і комбінації, що дозволяють швидко отримати бажаний результат. Не винесли вони уроків з наслідків свавілля, влаштованого Сашком-стоматологом. Та й при ньому вони цілком успішно існували, домовлялися, дрібно крали і чекали свого часу. І ось вони вирішили, що їх час настав. Конкуренти і «старші товариші», які не давали їм розправити крила і злетіти в небеса обітовані великого капіталу, втекли в РФ, місця біля годівниць звільнилися. А значить, хто як не вони здатні «заслужено» зайняти нішу і продовжити справу «старших товаришів» і «авторитетних людей», хто як не вони піднімуть прапор злодіїв і вбивць і гідно понесуть його через своє, значно змінене життя, повне матеріальних благ і привілеїв.

І це відбувається в області, яка є пріоритетною в планах окупанта з РФ, по захопленню України. Області, яка може, не дай Бог звичайно, стати новим плацдармом бойових дій. Області, яка зобов'язана акумулювати весь патріотичний потенціал для недопущення реалізації планів ворога. Області, яка повинна стати показником стійкості народу України перед хитрим противником. За таким же сценарієм розвивалися події і в Донецькій, і в Луганській областях, попередні підняття прапорів терористичних організацій над адміністративними будівлями, управліннями МВС і СБУ. Так само грабувалося все і всюди, росли «авторитетні і поважні», поступово легалізуючись у владі, купуючи собі посади і індульгенції. А в «годину Х» ці ж люди здали область на милість господареві з Москви. Так невже жителі Херсонщини гідні саме такої долі ?! Невже знову дамо можливість грабувати область і напрацьовувати «авторитет» новим «хазяїнах життя», для яких Україна - всього лише черговий етап у їхньому життєвому шляху, фінансова сходинка до нового рівня добробуту і можливостей, що дозволяють не нести відповідальність за мародерство своєї Батьківщини, що стікає кров'ю. І що будуть робити ці «еліти», якщо ворог все-таки вирішиться на активні дії і здійснить прорив південного кордону України, підкріпившись антимайданівськими організаціями, які діють на території області. Думаю те, що вони звикли робити завжди - домовлятися. Про свою безпеку, своє благополуччя, вислужуватися наввипередки перед господарем, бажаючи отримати кістку пожирніше. І насрати їм було, і буде на жителів області, які ковтнуть горя сповна, плювати вони хотіли на пролиту кров патріотів, на економічний колапс України, в який заганяють країну вони ж і їм подібні. Тому грабують бюджет, вирубують ліси, копають пісок, вигрібають вже і так нечисленну рибу, грабують і займаються рейдерством фермерів, попутно прикриваючи наркотрафіки, контрабанду, проституцію. Перемішалися в цій «еліт-компанії» всі: від відвертих кримінальників-убивць, до високопоставлених керівників ГУНП області та політикуму. Тому процес йде злагоджено і продуктивно. Тому що це, як вони кажуть, «Наша Справа», а італійською - Коза Ностра.

І йшло б все наміченим шляхом, якби ... Не почали лізти в їхні справи активісти і справжні патріоти. Які не хочуть миритися зі свавіллям, втомлені від нескінченних грабежів і несправедливості. З активною життєвою позицією і оголеним нервом. І це не тільки ветерани АТО, які добровільно пройшли пекло війни, а й місцеві жителі, які не можуть байдуже дивитися на знищення рідного краю, і представники братнього народу Ічкерії, що допомагають в боротьбі зі спільним ворогом - Російською Федерацією. Саме до них за допомогою почали звертатися фермери і бізнесмени, втомлені від непомірних поборів, неможливості вирішити питання через нацполіцію, прокуратуру, що не мають можливості зібрати власний урожай. Так відбувається, коли правоохоронні органи не те що не виконують свої прямі обов'язки, а ще й відкрито виступають на стороні криміналітету, підтримуючи їх фізично (використовуючи в рейдерських захопленнях спецпідрозділу), юридично (супроводжуючи і розвалюючи кримінальні справи в процесі слідства), незаконно затримуючи і усуваючи будь-яку загрозу на шляху кримінальників. Ці дії розв'язують руки рядовим бійцям-спортсменам, їх бригадирам, які в мирному житті позиціонують себе як тренери і президенти боксерських клубів, прищеплювати молоді любов до спорту і здорового способу життя. Це від цих «президентів» йде пропозиція спортсменам-піхотинцям заробити, вони ж розповідають про те, що область їхня, вони господарі - «вирішуємо будь-яке питання, менти з нами, контора нічого не може, ми головні, «Наша Справа»» ... І після такого «прокачування» спортсмени йдуть на безчинства, вірячи, що все зійде з рук і «старші» прикриють.

Як нам розказали місцеві жителі, мова йде про «Твердиню Херсонщини», дітище Мангера і Трутнева . Ця «бригада» налічує до 200 бійців, мобілізованих, мотивованих грошима, які вже обкатали «свою майстерність вирішення питань» на місцевих фермерах. Це вони розсікають на машинах по всій області, заїжджають на території фермерських господарств, б'ють фермерів, ламають техніку, віджимають автотранспорт, викрадають і утримують в підвалі. Визначають кому і скільки платити, в залежності від виручки, радять не звертатися в поліцію, і взагалі ні до кого, бо у них все схвачено, з усіма вирішено.

Зі слів мешканців Херсонщини, прикриває їх незаконну діяльність Ковальов Олександр Олександрович - начальник управління кримінальної поліції ГУНП в Херсонській області. Це гідний син свого батька, також Олександра Ковальова, колишнього начальника ВБНОН Херсонської області, полковника міліції у відставці, який вірою і правдою служить головному браконьєрові області, за сумісництвом голові «Херсонрибохорони» Артющик Б. Все це з уст місцевих патріотів та пересічних мешканців, яким важко не повірити. Ковальов-старший вирішує всі проблемні питання для Артющика, допомагає вирішувати питання з Києвом і уникнути люстрації і відповідальності. А Ковальов-молодший і його заступники супроводжують і забезпечують безпеку для рейдерів і «піхотинців» Мангера і Трутнева, перекваліфіковують тяжчі статті в хуліганку, а потім просто розвалюють кримінальні справи. І мають за це «частку малу», як і прийнято в кримінальному світі. Більш докладно про справи Ковальова можна ознайомитися за посиланням - http://ord-02.com/forum/item/75694-upravlenie-ugolovnikov-hersonskoy-oblasti.

Місцеві жителі Херсонського регіону запевняють, що «вирішення питань» в кримінальному світі забезпечують Москаленко Олексій і Москаленко Олексій. Батько і син, в кримінальному світі - «москалі», які сколотили свою банду ще на початку 2000-х. Вони прославилися тим, що зібрали під своїм крилом вбивць, і основна специфіка банди - це організація і реалізація замовлених вбивств, не гребували також викраденнями авто і віджимами бізнесу через ліквідацію колишніх власників. Були затримані в 2006 році, засуджені на 10-12 років, були доведені 17 епізодів, але, згідно із законом Савченко, були звільнені і в даний час продовжують займатися кримінальним бізнесом, входячи до складу банди «еліт». Вони здійснюють і керують наїздами на фермерів і бізнесменів, під їх керівництвом «піхота Твердині» роз'їжджає і ламає неугодних, залякують місцевих жителів, викрадають і грабують. І настільки вони всі розслабилися, що начальник ГУНП Херсонської області Меріков А.І. і Ковальов А.А., не соромлячись оточуючих, зустрічаються з «москалями» в центральних ресторанах міста, обговорюють поточні справи і плани на майбутнє, розподіляють частки і визначають методи боротьби з неугодними. Зі слів очевидців, також на цих «посиденьках» присутній власник клубу «Шоколад» - Сидоренко (в кримінальному світі «Сидор»), який відповідає за фінанси угруповання. Цей «бізнесмен» утримує в підвальному приміщенні клубу найбільше в Херсоні казино клубного типу. Вхід туди можливий тільки членам закритого клубу, прикривають діяльність даного закладу все ті ж Ковальов і Меріков. Періодично, для вирішення питань, які потребують фінансової участі або вирішення своїх питань, вносять свою частку фінансів і такі відомі в області люди як Булюк В.В. і Артющик Б.С.

І ось все це угруповання «еліт» стикається з великою проблемою - за деяких фермерів заступаються чеченці, які приїхали в область з метою виявлення можливостей ударних груп противника, що стоять на межі області. Як люди, які мають успішний бойовий досвід в протистоянні військам РФ. Заступилися не як «авторитетні» або представники криміналу, якими вони не є. А як воїни, з загостреним почуттям справедливості, які не приймають свавілля, з якого б боку воно не відбувалося. А так як це люди, у яких справи ніколи не розходяться зі словами, то вся компанія банди «еліт» напружилася і занервувала. Вони стали дуже заважати, так як хлопці не боялися зустрічатися і пояснювати, що так чинити не можна, що Україна - це ваша Батьківщина, а ви розкошуєте і грабуєте, що патріотизм - це гідність нації, а не вигадка «майданутих». Такі розмови дуже не сподобалися Москалям, які звикли вирішувати питання з позиції сили і авторитету. Їх вперше не боялися, їм вперше вказували, що можна робити, а що не можна ... І дана ситуація їх зачепила і образила ... Крім того, угруповання почало втрачати гроші, тому що їх також переставали боятися і жертви, яких вони щомісяця «доїли». Страждали і втрачали гроші всі учасники угруповання, а значить треба було вирішувати питання. І як нам розповів один з жителів Херсона, що побоявся назватись, хоча і був свідком, на загальній сходці було вирішено зібрати необхідну суму для вирішення цього питання і передати її Ковальову і Мерікову. Вони повинні були викрити чеченців в злочині, бажано поважче, і забезпечити їх затримання. Чим вони і зайнялися. Так, до речі, за словами очевидців, взяли участь у зборі грошей наступні люди: Мангер В.М., Трутнєв А., Москаленко А., Сидоренко С., Артющик Б., Булюк. В. Ковальов взявся за вирішення питання з особливим завзяттям. Адже мова йде не тільки про відпрацювання отриманих грошей, а й надалі благополуччя всього угруповання, чий авторитет був поставлений під сумнів. Для цього була задіяна кримінальна розвідка, підпорядкована Ковальову, зовнішнє спостереження, телефони всіх прив'язаних осіб були поставлені на прослуховування аж до «двійки» (навіть особи, які іноді телефонували за номером, також ставляться на прослуховування).

Але позитивного результату заходи не дали. У кримінальних злочинах чеченці не брали участь, нікого не грабували, нікого не вбивали. Займалися лише тим, що обумовлено завданнями з оборони області від можливого вторгнення, консультації спецслужб щодо визначення ступеня готовності противника і методів проведення ним розвідки на наших територіях. Зачепитися не було за що, тому підтягнули якийсь розбій, на підставі, абсолютно притягнутих, непрямих доказів, порушили кримінальну справу стосовно хлопців, і організували показовий обшук. Із залученням всіх - і КОРД, і Беркут, і оперативний склад, і Нацгвардія. В цілому, в заході брали участь 90 осіб з боку поліції. І настільки вони були впевнені, що обов'язково щось знайдуть, тим більше що КОРД господарював більше півгодини на території до заходу оперативно-слідчої групи з понятими, що відразу ж викликали вибухотехників і відзвітували про успішно проведену операцію Ковальову і його заступникам. Чи не складно знайти зброю і ВВ, якщо знаєш куди поклав... В процесі проведення обшукових заходів до затриманих не допускали адвоката, не допустили людей, які бажають, щоб їх зрозуміли, порушили безліч процесуальних норм, а також вкрали безліч речей ... Вірніше все! Від автомобілів, годинників і грошей до речей і взуття. Будинок обчистили повністю. Видно, що бідують, зарплати низькі, приробітку не вистачає ... Ось і заробляють, як можуть, пістолет адже дали ... Цікаво, Аваков А.Б., Троян В.А., Князєв С.Н. здогадуються яким чином підробляє КОРД Херсонської області в робочий час ?! І чи не йде це врозріз з моральними принципами нової, реформованої поліції ?! А як красиво вони відзвітували - спіймана ОПГ, що складається з громадян РФ і Дагестану, вилучено цілий арсенал зброї ... А нічого, що ці хлопці в тисячу разів більші патріоти НАШОЇ УКРАЇНИ, ніж все керівництво ГУНП Херсонській області разом узяті! Нічого, що вони виявилися єдиною силою в Херсоні, яка не побоялася поставити на місце знахабнілу банду кримінальників і ментів, розбавлену представниками політикуму області і спортсменами ?! І за це банда «еліт», Коза Ностра Херсонщини, вирішила показово покарати, щоб в подальшому нікому не повадно було... Це якийсь атавізм, провал у 90-ті... І тут же банда рознесла через «піхоту» і «пішаків» по ​​області, що тепер і назавжди вони вирішують кому в області можна працювати і скільки це буде коштувати ... і менти з ними, а значить, можна все вирішити, будь-яке питання, за певну суму, передану Ковальову і Мерікову .. .

Що скажеш побратим, Вадиме Троян... Ми разом брали участь в бойових операціях, планували, як будемо оздоровлювати нашу країну, як будемо боротися з беззаконням і свавіллям. І тепер Ваші підлеглі здійснюють свавілля в прикордонній області. Зі слів мешканців регіону, вони ж прикривають і вирубку лісів в Олешківському районі (на території полігону «Олешківські піски»), незаконну діяльність Артющик (не порушувати ж справу проти тата), мають дохід із збуту наркотиків, ігрового бізнесу, виготовлення алкоголю, рейдерства фермерів, розміщення і контролю незаконних торгових точок на території узбережжя, попутно допомагаючи загнати невгамовних ветеранів АТО, які заважають грабувати бюджет і природні ресурси області. Так хто, все-таки, наведе порядок в цій галузі? Ви?

Змушені Вас попередити, що якщо Ви найближчим часом не усунете свавілля, що панує в ГУНП Херсонської області, не зруйнуєте цю взаємодію криміналу і поліції, не наведете порядок у Вашому відомстві, ми зберемо всіх небайдужих ветеранів АТО, добровольців, яким не байдужа доля України, заблокуємо управління поліції, знайдемо і витягнемо місцевих посіпак РФ - Ковальова, Мангера, Москалів, Трутнева, Сидоренко, Артющик. І проведемо таку народну люстрацію, після якої їм буде соромно дивитися в очі оточуючим....

Слава Україні!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх