EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
член Проводу НВР «Правий сектор», голова Політичної Партії «Правий сектор»
  3398  134

Програму НВР "Правого сектора" затверджено

Відбулася внутрішня конференція "Правого сектора", на якій була прийнята Програма національного визволення і державотворення.

У суботу 9 вересня на Київщину з'їхалися делегати від усіх суб'єктів Національно-визвольного руху "Правий сектор": Добровольчого Українського Корпусу, громадсько-політичного крила і Правої Молоді.

Перед тим, як почати обговорення, слово взяв Провід руху.

Андрій Стемпіцький пояснив значення Програми для військової частини НВР ПС: "Наших хлопців часто питають на фронті про те, що ж ми пропонуємо для визволення сходу України та Криму конкретного, як ми хочемо перебудувати армію тощо. Ця Програма - це гідна відповідь!"

Голова партії ПС Андрій Тарасенко наголосив на унікальності документу. "Нашим активістам необхідно її не просто розуміти, а пропагувати і "розжовувати" для найширшого загалу".

Василь Лабайчук, керівник центрального штабу, зауважив, що Програма ПС не є досконала, як і все, що створює людина. Проте вона буде ставати дедалі кращою, якщо Рух буде невпинно рости і кількісно, і якісно. Також сказано про потребу бути відкритими для вітчизняних фахівців, яким небайдужа доля нації.

Взяв слово один з розробників Програми - Андрій Гоца, в якому розповів про особливості режиму внутрішньої окупації, який грабує і дезорієнтує українців, про перспективу національної держави, про участь громади у державному житті. За засадами Програми, організована українська громада має стати особливо значущою складовою національної Української Держави - основою, на якій стоїть ціла державна ієрархія.

Про економічні засади Програми ПС В'ячеслав Лєбєдь сказав таке: "Ми не розкидаємось популістськими обіцянками про величезну "соціалку" всім підряд, а пропонуємо умови, за яких громадянин зможе створити собі добробут сам". А це: справді лояльні умови для малого і середнього бізнесу, антиолігархічне законодавство, реприватизація й одержавлення незаконно "віджатого" в держави. Щодо "популярного" нині земельного питання, то володіти нею повинна саме громада-держава, за переконанням ПС. Не держава як відірвана від народу бюрократична машина (що маємо зараз), а саме громада-держава як цілісний солідарний механізм (що пропонуємо ми).

Підсумував документ Олександр Сачко промовою, в якій порівняв ідеологію українського націоналізму з тілом, а правосекторівську Програму - з одягом на цьому тілі.

Далі почалася дискусія. Окремо виділимо пропозицію речника Дмитра Савченка про необхідність підкреслити місію державної еліти в Програмі - оборона національного інтересу в усіх сферах життя. Також слід прописати здорові механізми контролю громад. Головний капелан отець Михайло зробив певні зауваження щодо частини Програми, пов'язаної з релігійним життям українців. Командир ДУК ПС сказав, що планує згодом додати пункт про приватні військові кампанії.

Створено робочу групу з удосконалення Програми до остаточного ухвалення на з'їзді НВР ПС.

Врешті-решт, всі делегати одностайно проголосували за даний документ. Присутні отримали свіжий ковток повітря для боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу!

Правийсектор.info

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вверх