EN|RU|UK
Блоги НЦП
"Національний центр правозахисту"
  1414  0

ЖИВИЙ ЧЕКІСТ, ЖИВІ І ЖЕРТВИ

Незважаючи на очевидність злочинів скоєних спецслужбами СРСР проти українського народу ніхто з організаторів або виконавців не покараний і по цей час. Одна з причин - повне ігнорування цієї проблеми вже українськими структурами.


До відновлення справедливості долучилась громадськість, яка розпочала своє розслідування. Завдяки системній роботі Національного центру правозахисту, вдалося не лише порушити провадження в Генеральній прокуратурі та отримати від Служби безпеки України особову справу живого чекіста.

Витяг із клопотання

Також знайдена людина, яка постраждала від жорстоких вчинків Стекляра. Нами направлене клопотання про визнання її потерпілою.

Витяг із клопотання

Світлана Кожебаткіна походить із сім'ї Хасевичів. Її дід - Федір Хасевич, рідний брат вбитого Ніла. Сьогодні нею в прокуратуру направлена заява про залучення у якості потерпілої сторони.

Витяг із заяви

Один із документів підтвердження родинних зв'язків - повідомлення з архіву СБУ. Йдеться, що рідний брат Ніла, Федір, був священником.

Одна з основ правового світогляду сучасних розвинутих країн світу - відновлення історичної справедливості. Безкарність злочинців комуністичного режиму актуалізує правовий аспект формування справедливого суспільства в Україні. Національний центр правозахисту доведе почату справу до переможного кінця.

Слідкуйте, далі буде.

Денис Поліщук

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх