EN|RU|UK
Блоги WWF в Україні
WWF в Україні
  128  0

У дикій природі залишилось лише 3890 тигрів

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

За останні 100 років, популяція диких тигрів в світі скоротилася більше ніж на 96%.

Велика кількість диких тигрів була винищена і, як наслідок, вид внесли до списку, як той, що знаходиться під загрозою зникнення.На основі даних Міжнародного союзу охорони природи (МСОП) і національного нагляду за тиграми, сьогодні залишилося 3,890 тигрів у дикій природі.

У харчовому ланцюгу тигри грають важливу роль в підтримці збалансованих екосистем, які підтримують тисячі інших видів.

Тигри швидко втрачають природне місце існування. Локації, де вони живуть, швидко скорочуються. У 2006, середовище проживання тигрів займало на 40% меньше територій, ніж 10 років тому (у 1996 р.).

Сьогодні, дикі тигри зустрічаються лише на 7% від початкової території, у порівнянні з минулим століттям. Крім втрати місця існування, незаконна торгівля тиграми є однією з найсерйозніших і безпосередніх загроз для популяції тигра.

Щороку сотні тигрів вбивають і їх частини продаються міжнародними злочинними організаціями з метою отримання прибутку. Сьогодні незаконна торгівля тигром і, більш широка проблема незаконної торгівлі диких тварин досягають обігу приблизно 20 млрд $ на рік.

Кожна частина тигра, від шкіри до кісток, вусів та зубів використовується для виготовлення товарів, таких, як народні ліки, декоративні прикраси і текстиль.

Основні придатні для тигрів ділянки проживання потенційно можуть підтримувати близько 10 000 тигрів в безпечному середовищі - майже в три рази більше, ніж в даний час чисельність їх населення.

ПІДТРИМКА WWF ДЛЯ ЗАБОВ'ЯЗАННЯ TX2

У 2010 році глобальна популяція диких тигрів впала до рекордно низького рівня, приблизно до 3,200 особин. У тому ж році WWF і уряди 13 країн, де мешкають тигри, почали реалізовувати ініціативу Tх2.

Найбільш амбітна і далекоглядна мета по збереженню видів на сьогоднішній день, Tx2 зобов'язується подвоїти кількість диких тигрів до 2022 року, наступного Китайського року Тигра.

До 13 країн мешкання тигрів входять Бангладеш, Бутан, Камбоджа, Китай, Індія, Індонезія, Лаос, Малайзія, М'янма, Непал, Росія, Таїланд і В'єтнам.

На місцевому рівні, WWF активно підтримує громади, урядові програми захисту тигрів, залучення громад в зусиллях щодо збереження і зміцнення правоохоронних органів й судових переслідувань щодо скорочення браконьєрства.У глобальному масштабі, WWF співпрацює з урядами з метою збільшення інвестицій у припинення незаконної торгівлі дикими тваринами.

WWF допомагає досліджувати і запобігати діяльності браконьєрських організацій, які здійснюють злочини проти дикої природи, закривати чорні ринки і знижувати шкоду від попиту за допомогою інформаційних компаній.

Глобальна ціль Tx2 досягти кількості тигрів 6,000+, для досягненні цієї амбіційної мети ми потребуємо терміново вжити заходів щоб попередити скорочення популяції як у минулому десятилітті.На сьогоднішній день, завдяки спільним зусиллям державних органів, місцевих, WWF, партнерських організацій та спільноті, популяція тигрів у світі припинила знижуватися.

Вперше, за більш ніж сторіччя, дикі тигри знаходяться на підйомі в глобальному масштабі - в даний час, за підрахунками, існує близько 3,890 тигрів у дикій природі, від усього лише 3,200 у 2100 році.Ці 3,890 тигрів продовжують бути під загрозою браконьєрської діяльності. Прихильність і відданість урядів країн, де мешкають тигри, і непохитна підтримка від людей та бізнесу необхідні для забезпечення їх виживання.

Пропонуємо долучитись до інформаційої кампанії по збереженню тигрів. Відвідайте сайт: 3890tigers.com

Використовуйте ці хештегі для підтримки кампанії: #3890Tigers, #UncageArt

Слідкувати за новинами WWF: http://wwf.panda.org/uk/

https://www.facebook.com/wwfukraine/


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх