EN|RU|UK
Блоги Сергій Пархоменко
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
  570  0

Мінінформполітики може втрапити в скандал через "подругу Кадирова"?

Міністерство інформаційної політики співпрацює з організацією, до якої має відношення людина, що мала (або й досі має) контакти з про кремлівськими діячами, в точу числі так званим «президентом Чеченської республіки» Рамзаном Кадировим.

Дарія Карякіна, яка має відношення до проекту OUTLOOK. FEEL THE WORLD, дозволяла собі їздити до Росії, під час одного з візитів мала «фото сесії» з українофобом Кадировом, який відправляв своїх людей на Донбас вбивати українських військових.

Дарія Карякіна - крайня праворуч

Нещодавно проект OUTLOOK. FEEL THE WORLD провів спільну з Міністерством інформаційної політики України презентацію стародавніх та сучасних українських костюмів «Ukrainian Embroidery. Step in Time», як витікає з офіційного прес-релізу за наслідками даного заходу.

Центр зовнішньополітичних досліджень ОПАД звертається до СБУ з проханням перевірити, з ким зараз контактує пані Карякіна в Російській Федерації, а Міністерство інформаційної політики закликає в майбутньому утриматися від контактів із неперевіреними або сумнівними організаціями та «проекта».


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх