EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Керівник військово-патріотичного об'єднання учасників АТО "Справедливість", командир штурмової групи батальйону "Донбас"
  465  0

Реабілітаційна база для ветеранів АТО перетвориться в дитячий садок

Сьогодні було прийняте рішення, що реабілітаційна база для ветеранів АТО, що знаходиться в м. Бровари Київської області, буде віддана у міську власність під дитячий садок. До нас звернулись мешканці міста Бровари, які не можуть влаштувати своїх дітей у дитсадок і чекають своєї черги роками. Тому це свідоме рішення, що ми прийняли з побратимами ГО «ВПО учасників АТО «Справедливість». Це не пожертва, а вимушений крок заради дітей.

У 2014 році ця база була створена в Броварах для лікування та повернення до мирного життя ветеранів АТО. За три роки війни на Донбасі в Україні налічується понад 250 тис. учасників АТО. Серед них є багато тих, хто отримав важкі поранення, пройшовши найгарячіші точки (Іловайськ, Дебальцево, Донецький аеропорт). Зокрема серед них є ті, хто першими взяли в руки зброю, щоб захищати країну від агресора - добровольці.

Але в місті Бровари, як і на території майже всієї України, існує гостра проблема нестачі дитячих садків, в межах міста продовжують розростатись багатоповерхівки і нові квартали. Не завуальована корупція! Зрозуміло, що представники влади повинні піклуватись про своїх мешканців, домовлятись із забудовниками, але вони цього не роблять з відомих причин!

Чиновники, судді, вищі чини прокуратури й поліції, крадучи в простих людей, накопичили собі на маєтки, квартири. Не соромляться показувати їх в деклараціях. В цей час бійці АТО мешкають на реабілітаційній базі, що була створена в приміщенні колишнього дошкільного закладу! На сьогоднішній день на базі розмістились 20 побратимів, яким немає де жити! Ветерани, незважаючи на отримані поранення та відсутність належної допомоги, продовжують активно боротися з корупцією та захищати простих людей від свавілля чиновників.

Я хочу попередити, що для того, щоб зробити нову реабілітаційну базу, ветерани АТО підуть і займуть маєтки чиновників, які за свої корупційні діяння мають бути притягнуті до відповідальності, сидіти в тюрмі, а награбоване - повернути народу!

Слава Україні!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх