EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  219  0

Економічна політика, запропонована радикалами, впроваджується в США


Америка і американці понад усе! Президент США Дональд Трамп підписав указ "купуй американське і наймай американців".

Такі дії Трампа свідчать, що він як і обіцяв під час передвиборчої компанії твердо стоїть на позиціях економічного націоналізму та жорсткого протекціонізму національного виробника та інтересів американських робітників.

Українцям роботу і гідне життя! Радикальна партія Ляшка в свою чергу наполягає на впровадженні в Україні нової економічної політикі яка б базувалася на економічному націоналізмі та протекціонізмі власного виробника і захисті інтересів людини праці. Саме така економічна політика дозволить перетворити українську економіку з сировинно-кредитної на промислову, що в свою чергу призведе до створення сотень тисяч робочих місць і підняття рівня доходів українців.

Тішить, що нова економічна політика запропонована Радикальною партією вже впроваджується новою адміністрацією США в себе в країні. Переконаний, що на зміну компрадорському уряду клептократів в Україні прийде уряд національного розвитку який дасть українцям роботу і гідне життя! Тим більше, що маємо яскравий приклад економічної політики Дональда Трампа і його адміністрації.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх