EN|RU|UK
Блоги Віктор Галасюк
Народний депутат (РПЛ), Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва
  132  2

НАН України - зберегти та модернізувати!

Ми з Viktor Vovk, Александр Спиваковский (Alexander Spivakovsky)та шановними колегами-однодумцями в парламенті ініціювали системне реформування наукової сфери України та Національної Академії Наук зокрема. Ми запропонували Прем'єр-міністру Volodymyr Groysman чіткий алгоритм дій:

1) Створити спільну робочу групу з представників уряду, парламенту та наукової спільноти з метою напрацювання Стратегії реформування та розвитку наукової сфери України.

2) Міносвіти з залученням Мінфіну і МЕРТ проведе спільно з НАН України оцінювання наукової та господарської діяльності всіх наукових установ НАН України включно з інвентаризацією розробок, кадрів та нерухомого й іншого майна.

3) Спільна робоча група напрацює та представить уряду та Верховній Раді проект Стратегії реформування та розвитку наукової сфери України.

За рік маємо встигнути. Це закладе міцний фундамент еволюції та модернізації української науки.

Минулого року ми з Олег Ляшко та Viktor Vovk вибороли у Держбюджеті майже 400 млн грн додаткового фінансування української науки - це був життєво необхідний антикризовий крок. Але важливі не тільки фінансові ресурси. Необхідний алгоритм реформування та розвитку, який дасть змогу українській науці не тільки врятуватись, а й стати драйвером технологічної модернізації та економічного зростання України!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх