EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  446  3

Досить принижувати українську Націю


Досить!
Чесно кажучи мене як українця дуже дивує позиція шановного колеги Єгора Соболєва. Тільки в нашій державі виникають якісь гучні скандали пов'язані з провалами у роботі чиновників і зразу на їхнє місце Єгор Соболєв пропонує запросити іноземців.

За такою логікою Соболєва на посаду мера Львова варто запросити іноземця, щоб він вирішив проблему утилізації побутових відходів. Президентом України за логікою шановного колеги має бути американець бо він швидше вирішить проблему наших окупованих територій а народними депутатами громадяни ЄС адже вони скромніші та дисциплінованіші ніж наші.

А може досить принижувати українську Націю адже так можна договоритися до пропозиції залити Україну замість українців наприклад китайцями які з корупцією борються розстрілами.
Тим більше експеремент з призначенням іноземців себе абсолютно не виправдав. Подивіться до чого довело грузинське шапіто українську медицину, реформу поліції? Та й на економічному фронті жодних успіхів міністрів-іноземців українці не побачили...


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх