EN|RU|UK
Блоги Андрій Лозовий
Народний депутат України, Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
  622  1

Сім генералів


Сім генералів одночасно були в місті Сарни на моїй рідній Рівненщині востаннє, мабуть, в часи Другої світової війни.

***
Сильна держава не є можливою без сильної поліції. Без діалогу силовиків і патріотичного середовища. Без єдиного кулака, яким б'єш ворога - зовнішнього і внутрішнього.

Інакше - бардак.

***
Нарешті у Сарнах відкрили новий відділ Національної поліції. Область дуже довго на це чекала. Так само, як і на нові автомобілі, які сьогодні теж приїхали і були.

Тричі при різних міністрах (востаннє - при горезвісному Захарченку) перерізали стрічечку - і нічого. Тупо розкрадали кошти.

Але коли за справу взявся бойовий генерал Князєв, який тоді очолював Рівненську поліцію, він сказав відповідальним: "Знов розграбите стройматеріали - пересаджаю, сука, усіх".

Також у Сарнах був відкритий оновлений дорожній пункт патрульної поліції на трасі Київ-Варшава, стратегічно важливий для держави, враховуючи постійні провокації московської агентури. Також є постійні провокації місцевого кшталту.

Сарненський район - найбагатший район України за тіньовим капіталом. Бурштинова столиця України. Нелегальної зброї тут без перебільшення, як у прифронтовій зоні. Хоча до кордону з ЄС їхати ближче, ніж до Києва.

Проінспектували новий відділ та дорожній пункт разом з першим заступником міністра внутрішніх справ генерал-полковником Сергієм Яровим, командувачем Національної гвардії України генерал-лейтенантом Юрієм Аллєровим, нинішнім начальником обласної Нацполіції генерал-майором Валерієм Присяжнюком та іншим поважним товариством. Був, звичайно, і Князєв. Пообіцяв підлеглим, що буде розстрілювати, якщо братимуть хабарі. Ну, і правильно.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх