EN|RU|UK
Блоги "Національний корпус"
  4043  42

Заява Національного корпусу з приводу російських банків

Націоналістична блокада кривавого російського капіталу успішно досягла завершення першого стратегічного етапу. Під тиском вуличних протестів офіційно заборонено здійснювати будь-які зовнішні фінансові операції російських банків в Україні на користь пов'язаних із ними осіб, зокрема, виводити капітал в РФ Відтепер російським резидентурам стане набагато важче перекачувати кошти з української економіки в російську.

Втім, Національний Корпус не має наміру зупинятися на досягнутому. Ми оголошуємо про підготовку наступного етапу банківської блокади. Її масштаби розширяться до повного припинення роботи всіх філій кривавого "Сбєрбанку Росії" в Україні.

Ми ведемо війну із Росією, а не українськими громадянами. Хоча нас дивує поведінка тих, хто на третій рік війни з РФ тримає у банках окупанта заощадження. Через це ми на короткий час розблоковуємо відділення російських банків, розуміючи, що вкладниками у них, зокрема, стали звичайні громадяни. Проте, звертаємось до них проявити національну солідарність із нашим спільним фронтом боротьби з агресором й водночас врятувати свої кошти.

Масове закриття депозитів українців в окупаційних банках завдасть фінансового удару по агресору, а відкликання ліцензій Національним банком та націоналізація активів вивільнить кошти, яких бракує на відбудову зруйнованого українського Донбасу. Водночас ми застерігаємо владу не допустити продажу цих банків підставним посередникам через треті руки.

Разом із тим ми нагадуємо, що сприяння роботі "Сбєрбанку" в Україні має ознаки злочину, передбачені статтею 111 Кримінального кодексу України ("державна зрада ). Відповідно вимагаємо у Служби Безпеки України розпочати розслідувати діяльність гаспажи Гонтарєвої та її клерків.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх