EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  3098  28

Порівняли х*р з пальцем!

Редактор НВ Віталій Сич і його власник, фінансовий аферюга Томаш Фіала назвали мене королем популізму і порівняли з Тимошенко. Ідіоти!! Порівняли хєр з пальцем! Між мною і Тимошенко - нездоланна прірва!!! Тимошенко каже одне, а робить протилежне, просто бреше людям. А я кажу і роблю!!

Порівняйте:

Тимошенко обіцяє подолати бідність українців і не голосує за підвищення мінімальної зарплати.

Тимошенко обіцяє боротися за зниження комунальних тарифів і підписує із своїм другом Путіним договір про газ по 560 доларів за тисячу кубів.

Тимошенко обіцяє захистити фермерів і вносить (коли була прем'єром) законопроект про ринок земель, по якому нашу землю скуповують іноземці, а фермери і їх діти перетворюються на батраків.

Тимошенко обіцяє захистити Україну і агітує не боротися за Крим, щоб не спровокувати Путіна і 3 роки підряд не голосує за бюджет для нашої Армії.

Натомість:

Ляшко обіцяє подолати бідність українців і добивається підвищення вдвічі мінімальної зарплати.

Ляшко обіцяє захистити фермерів і реєструє зміни до Конституції, щоб навічно закріпити землю за фермерами.

Ляшко обіцяє захистити пенсіонерів і добивається запровадження з 1 квітня безплатних ліків від гіпертонії, астми і діабету.

Ляшко обіцяє захистити Україну і добивається прийняття парламентом звернення до США визнати Україну Основним союзником поза НАТО і укласти військову угоду між США і Україною.

"Новое время" треба спалити на Майдані за махрову брехню. Брехливих експертів, які кажуть, що підвищення мінімалки - це популізм, відправити на уранові копальні в Смолино. А іноземного аферюгу Фіалу, який фінансує цю єресь - посадити в тюрму. Досить зомбувати українців!!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх