EN|RU|UK
Блоги Андрій Дзиндзя
Громадський діяч, журналіст
  444  0

Багато серійне Межигіря

У 2007 році Легітимний надумав звити собі гніздечко в межигірі. Для цього організував виведення через Кабмін з ДУСі (керівника нещодавно за це затримали) державної резиденції до НАК Надра України, яка поміняла його у ТОВ Медінвесттрейд на інше неадекватно нерухоме майно. Це відбулося з порушенням норм ГОсподарського кодексу.
Для прикриття організували справу в Госпсуді Києва номер 6/655, де суддя Ковтун за тиждень виніс рішення - та прописав, що "Рафік неувіновєн" - встановив законність угоди.
Це свого часу стало підставою для відмови в задоволенні двох позовів Кабміну!
Крім того, адвокати Яника використовують це рішення у кримінальній справі, де вказують що "законність" підтверджена судом!
В 2017 році за ініціативою міністра Семерака нацкомпанією подано касаційну скаргу на незаконне рішення.
Суддя ВГСУ Кондратова, якій первісно розподілили справу - відмовилася її розглядати. Говорять, що Янукович через своїх суддів лобіює відмову в прийнятті касаційної скарги нацкомпаніі з формальних підстав для того щоб Межигіря залишилося в нього навічно! Внаслідок перерозподілу доповідачем призначено суддю Студенця, який показав непогані результати на конкурсі в Верховний Суд, судді Бондар та Селіваненко. Перевірка на доброчесність триває......⁠⁠⁠⁠

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх