EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  388  1

Команда, яка змінить Україну


Провели звітно-виборчу конференцію Радикальної партії. Керівником обрали мого багаторічного помічника Олександр Богачов.

Розказав, що ми робимо для людей. В першу чергу, це боротьба за підвищення доходів українців. За нашою вимогою підняли мінімальні зарплати. Наступний крок - підвищення пенсій. Якщо до 1 травня уряд не внесе відповідний законопроект, ініціюватимемо його відставку. Далі потрібно ще раз підвищити мінімальні зарплати - до 5000 гривень.

Наступна наша вимога - закріпити землю за феремерами у нашій Конституції, щоб не допустити в Україну транснаціональні корпорації. Ми зареєстрували відповідний законопроект і зібрали 175 підписів депутатів. Окремо хочу акцентувати увагу на тих фракціях, які не підтримали українських фермерів - це Батьківщина і Самопоміч. Відмовились, бо мають іншу думку. Ми знайшли цю "іншу думку".

У 2008 році тодішній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зареєструвала законопроект про ринок земель #2143 від 28.02.2008 року, відповідно до якого головними покупцями нашої землі стали б іноземці. У цьому законопроекті на 26 сторінках ви не знайдете жодного слова про фермерів. Тому усі її розповіді про їх підтримку - абсолютна, цинічна брехня!!!

А реальні справи - у Радикальної партії. Ми ініціювали безплатні ліки для українців і з 1 квітня ця програма почне працювати. Ми вимагали підвищення зарплат і люди отримують 3200 з нового року. Доб'ємося і підвищення пенсій!

Долучайтесь до команди, яка змінить Україну!!

Українцям - роботу і гідне життя!!Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх