EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Координатор організації "С14". Активіст руху "Збережи старий Київ". Служив в АТО в батальйоні МВС "Гарпун".
  649  1

Бойкот окупанту. Всюди. Завжди.

ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО КОМЕРЦІЙНІ СТРУКТУРИ ОКУПАНТА НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

В Києві запрошуємо на акцію протесту, що пройде завтра 26 березня в 13:00. Збір біля "МакДональдсу" на метро Петрівка.

Російські спецслужби скоюють убивства і теракти на території України. Регулярно відбуваються диверсійні напади на склади боєприпасів та об'єкти енергетичної системи України.

В 2017-му році в країні нарешті відбулася громадська блокада торгівлі з окупантами, що змусила державу активніше діяти в цьому напрямку. Після довгої боротьби в тилу було знищено "Сбербанк России". Обіцяють утекти з України і ще кілька інших банків окупанта. Раніше з України утік російський "Лукойл". Про найбільш відомі банки та паливні компанії окупанта пересічному українцю переважно відомо. Поза увагою залишаються десятки інших російських структур.

По всій Україні діє мережа магазинів "Спортмастер". Власник Ніколай Фартушняк і "Спортмастер" виступають офіційними спонсорами в заходах луганських сепаратистів спільно з так званим "міністерством культури ЛНР". Десятки тисяч українців здійснюють покупки в мережах російських магазинів "Gloria jeans", "Oodji", "O'stin", "Сarlo pazolini".

Досі діють в нашій державі скандальні мережі кафе "Кофе-хауз" та "Шоколадница". Це самі крупні в Москві мережі кавових кафе. В них діяли заборони на українську мову на роботі. Задовго до війни в "Кофе-хауз" сталася низка інцидентів дискримінації при прийомі на роботу через спілкування робітників державною мовою України.

Практично весь сигаретний ринок продажу в Україні досі належить структурі "Мегаполіс". Власник "Мегаполісу" - це російський кримінальний олігарх Ігор Кесаєв, що володіє збройним заводом в Росії та фінансує фонд ветеранів ФСБ. Як то кажуть - без коментарів...

Окрім невеликих мереж магазинів є величезні торгівельні майданчики, які сплачують кошти в Росію. Найбільш відомий в Києві ТРЦ "Оушен плаза" взагалі належить бізнес-друзям Владіміра Путіна. Проти братів Роттенбергів введені санкції в Європі та США за участь в російській агресії в Криму. Але це не заважає цим особам спокійно вести крупномасштабний бізнес в Україні. З 2014-го року Ротенберги в тому числі володіють і телекомпанією "Красний квадрат", що виробляє передачі для російських телеканалів включно з одіозним військовим каналом "Звєзда".

Cтоличний ТРЦ "Район" знаходиться в іпотеці банку "Санкт-Петербург", а власником є естонсько-російський підприємець Хіллар Тедер, котрий в Естонії виступає за російську мову як другу державну. В Україні Тедер заявив, що в нього не зменшилося клієнтів після захоплення Криму російськими солдатами, а лише варто змінити касові апарати на рублі. У Сімферополі бізнесмен фінансує "рублями" терористів через свій ТРЦ "Южная галерея".

Якомога більше українців мають розірвати фінансові зв'язки з окупантом. Виважено і спокійно, але наполегливо та рішуче будемо вибивати з України російський бізнес. Скоро опублікуємо найповніший список.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх