EN|RU|UK
Блоги Евгений Шевченко
Предприниматель, ветеран батальона "Донбасс".
  1650  5

Чому відмовив МВФ?

#Порошенко, #Гройсман, #Парубій та інші визначні керівники діючого режиму розповідають, що МВФ скасував черговий транш через блокаду окупованих територій. Шановні, навіщо дурити людей? Може ви просто забули вимоги #МВФ, які ви мали виконати, але не виконали і тим самим показали себе брехливими та абсолютно ненадійними партнерами, котрі не тримають свого слова і з якими не варто мати будь-яких справ?..

Якщо ви забули, то я нагадаю, що в меморандумі Фонду від 1 вересня 2016 року окрім інших вимог було чітко зазначено, що #НАБУ має отримати право на самостійну "прослушку" і ці законодавчі зміни повинні бути внесені до Верховної Ради і прийняті до кінця листопада - це було визначено контрольним (!) показником співпраці з МВФ:

http://www.imf.org/External/NP/LOI/2016/UKR/090116.pdf

Проте ви цього не зробили. Ба більше того - ви до сьогодні не подали на розгляд #ВРУ законопроект щодо створення Спеціалізованого антикорупційного суду, про що також вимагав МВФ:

http://www.bbc.com/ukrainian/news_in_brief/2016/10/161003_vc_nabu_imf

Але ви не зупинились у своїй власній ганьбі і пішли ще далі! З надією уникнути відповідальності за скоєні корупційні злочини, маючи на меті зберігання діючих корупційних схем задля подальшого грабунку нашої держави ви будь-що намагалися взяти під свій контроль НАБУ. І ви пішли публічно принизливим шляхом призначення нікому не відомого "лижного інструктора" на посаду аудитора Бюро.


Проте з першої спроби вам це не вдалося, та й друга спроба виявилася марною. Потім ви делегували ще декілько своїх посіпак до профільного Комітету, провели нелегітимне засідання без участі Голови Комітету Єгора Соболєва і знов винесли на голосування до ВРУ цього оленя Брауна, але і третя спроба також вам не допомогла, бо інстинкт самозбереження у багатьох нардепів з коаліції ще зберігся - вони розуміли, що обурене суспільство дуже швидко влаштує їм таке, що Насірову навіть і не снилося.

Тож шановний пан Порошенко, якщо ви вважаєте, що фахівці Міжнародного валютного фонду нічого не бачать і нічого не розуміють, то ви дуже помиляєтеся - вони все дуже добре бачать, а розуміють то й взагалі набагато більше від вашого. І до того ж вони напевно знають, що дірявого мішка не наповниш - саме тому і поставили на паузу надання чергового траншу.

І не варто тепер казати, що то усе винні ветерани війни, #Семенченко чи #Парасюк, чи ще якісь "собачі будки", "шатуни" та інші "цинічні бандерівці", бо то не вони щоденно грабують нашу державу - це робите особисто ви і ваша "талановита" команда! І я вірю - прийде час і ви за це будете відповідати!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх