EN|RU|UK
Блоги Андрій Лозовий
Народний депутат України, Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
  581  0

На конкурсі "Євробачення" перемогло СБУ


Знаєте, що мені нагадує позиція РФ відправити на "Євробачення" людину із інвалідністю?

Нагадує, як на початку російської агресії її агентура з спілці з "новоросійськими" терористами прикривалися жінками, дітьми та інвалідами, блокуючи українські військові частини.

Коли європейські ліберали розповідають про те, що "глибоке занепокоєння" викликає у них те, що російську конкурсантку не пускають на "Євробачення" до Києва, виникають прості питання:

Чи не викликає у європейців глибоке занепокоєння те, що РФ анексувала Крим і розв'язала війну на Донбасі?

Чи не викликають у них глибоке занепокоєння тисячі жертв цієї війни, знищена інфраструктура і економічний колапс?

Рішення СБУ про заборону в'їзду пані Юлії Самойловій до України - без сумніву, правильний крок.

Не може бути подвійних стандартів. Якщо одним артистам, що виступають на окупованих територіях дозволяти виступати у Києві, а іншим - ні, то де логіка?

Стосується не лише "Євробачення", а і тих "патріотичних" активістів, які блокують концерти одних московських скоморохів - отримавши відкупну "дань" - водночас справедливо блокуючи інших. Сила-силенна московських співунів спокійно собі виступає у нашій столиці, якщо заплатили професійним активістам.

До речі, ніяк не розумію травлі Оксани Білозір за її абсолютно щиру і справедливу думку щодо приїзду до Києва Самойловій. Якщо ви не знаєте різниці між словами "юродство" і "уродство" - ви просто не знаєте нашої мови. І гнітитесь не над Оксанкою, а над Шевченком, Франком, Маланюком, Лесею Петрівною, Драгомановим та іншими, хто вживав термін "юродство".

А хто не розуміє, чому Московія зробила ставку на "юродство" - раджу перечитати перший абзац цього юродивого тексту.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх