EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  426  3

Про крокодилячі сльози антикорупціонерів


Задовбали. Вчора український парламент розширив перелік осіб які зобов'язані подавати е-декларації. До цього переліку включено осіб які на громадських засадах (точніше на закордонні гранти) займаються антикорупційною діяльністю. Реакція була миттєвою. Так звані громадські антикорупційні діячі і особи до них дотичні здійняли в інформ просторі країни небачений ґвалт та почали лити ріки крокодилячих сліз називаючи даний закон диктаторським, антидемократичним і прирівнювати його до диктаторських законів 16 січня. Голова парламентського антикорупційного комітету шановний колега народний депутат Єгор Соболєв взагалі добалакався до того, що цей закон руйнує систему е-декларування.

Досить підмінювати поняття і маніпуляціями вводити суспільство в оману! Згаданий вище закон жодним чином окрім тих хто перебуває на передовій фронту нікого не звільняє від е-декларування а навпаки розширює перелік осіб які під нього потрапляють. Щодо так званих антикорупційних громадських діячів які включені до цього переліку то не бачу в цьому жодної проблеми. Якщо ти чесна, порядна людина і законним шляхом нажила свої статки займаєшся громадською антикорупційною діяльністю то жодної проблеми заповнити е-декларацію немає. В той же час якщо ти завдячуючи своїй "антикорупційній" діяльності купив квартиру, будинок, автомобіль чи відкрив рахунок в банку то будь чесним перед народом до якого постійно апелюєш. Задекларуй свої статки і у випадку необхідності якщо їхнім походженням зацікавиться НАЗК чи НАБУ дай пояснення.

Більше того Радикальна партія Олега Ляшка готує законопроект який передбачає ще більше розширення осіб які зобов'язані подавати е-декларації. Ми вважаємо, що до цього переліку мають бути включені всі колишні президенти, міністри, генпрокурори, голови адміністрацій, народні депутати і кандидати на ці відповідальні посади. Країна має знати правду хто і як з високопосадовців грабуючи 25 років Україну та українців наживав собі статки, як і звідки виникли олігархи? Саме цей закон дасть можливість тотально очистити країну від корупції та знищить олігархію!

Закон один для всіх! Все інше від лукавого


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх