EN|RU|UK
Блоги Юрий Лавренюк
заместитель Министра инфраструктуры
  538  0

Аудиторські перевірки в ДП «Миколаївський морський торговельний порт» продовжують приносити результати


«Герої», які активно «розвивають» морську галузь нашої країни відкривають своє обличчя перед суспільством.

Попередньо, в лютому 2017 року, в результаті спільної перевірки Управління внутрішнього аудиту та контролю Міністерства інфраструктури України та правоохоронних органів було встановлено, що неправомірні дії керівництва ДП «Миколаївський морський торговельний порт», завдали збитків державному бюджету на суму понад 4 млн грн, а виконуючому обов'язки директора ДП «Миколаївський морський торговельний порт» Сергію Колтипіну було вручено повідомлення про підозру у зловживанні службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України).

На сьогоднішній день, стало відомо ще одне прізвище особи, яка була задіяна в корупційних схемах, котрі не один рік поспіль діяли в ДП «Миколаївський морський торговельний порт».

Так, в продовження спільної перевірки Управління внутрішнього аудиту та контролю Міністерства інфраструктури України та правоохоронних органів, було встановлено протиправні дії керівництва ДП «Миколаївський морський торговельний порт», які завдали збитків державному бюджету на суму понад 2,6 млн грн.

Слідством встановлено, що колишній керівник ДП «Миколаївський морський торговельний порт», котрий називав себе почесним «президентом» порту (хоча така посада не передбачена ні статутом підприємства, ні будь-яким іншим документом), зловживаючи своїм службовим становищем, з метою одержання неправомірної вигоди для себе та представника афілійованого з ним приватного підприємства, вводив в оману керівництво МІУ надаючи завідомо недостовірні відомості про походження земельної ділянки, та фактично надав погодження про незаконне, і безоплатне вилучення з державної власності земельної ділянки порту, яка являлась об'єктом будівництва, що будувався за рахунок державного підприємства.

За матеріалами перевірок Управління внутрішнього аудиту та контролю Міністерства інфраструктури України та результатами проведеного розслідування, Департаментом захисту економіки Національної поліції України спільно з Департаментом розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, повідомлено про підозру колишньому керівнику ДП «Миколаївський морський торговельний порт» Василю Капацині, за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 (зловживання владою або службовим становищем та внесення недостовірних відомостей до офіційних документів) КК України.

Наразі, в судовому порядку вирішується питання про обрання судом підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

На сьогоднішній день, аудиторські перевірки на підвідомчих Міністерству інфраструктури України державних підприємствах продовжуються, а спільне опрацювання з правоохоронними органами актів вже завершених аудиторських перевірок триває.

Незабаром, країні стане відомо ще більше прізвищ своїх, так званих, «героїв», які активно «розбудовують» портову галузь.

Далі буде …


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх