EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
депутат Верховної Ради України
  2869  97

Я проти корупції, навіть якщо це кошти не українських, а американських платників податків

Я голосувала проти призначення Роберта Сторча «аудитором» НАБУ. Нічого не маю проти його особистості. З моєї сторони це сигнал йому, посольству США, держдепартаменту. Я проти системи, в якій дрібні шахраї використовують бренд США.

Перше я проти, бо його кандидатуру нав'язують депутати-противники «спецконфіскації» в бюджет вкрадених Януковичем мільярдів. Це для мене важливий маркер.

Друге, тому що ці самі нардепи (фейкові антикорупціонери), минулого разу нав'язали парламенту кандидатуру Мері Батлєр в конкурсну комісію по вибору антикорупційного прокурора. Ця пані Батлєр грубо тягнула на антикорупційного прокурора Віталія Каська. При чому тоді вона вже була обізнана в тому, що він вкрав у держави віп-квартиру, вона вже була обізнана в тому, що працюючи в «Арцінгері» Касько обслуговував корупційні схеми Курченка. Мері Батлер в свою чергу працювала в команді Сторча.

Як після того, я можу вірити в щирість намірів? Схеми Курченка - це схеми «Сім'ї», це небачена мега-корупція. Як можна бути лояльним до найбільших в історії України корупційних схем?

Це другий маркер.

І нарешті третє: нагадаю про розкрадання 2 млн. - коштів американських платників податків, що були виділені американською стороною на реформу прокуратури в 2015 році. Нічого зроблено не було. Це факт. І виділення коштів, теж факт. І що ці кошти допоміг грантожерам роздерибанити відомий юрист Курченка - Денис Бугай, теж факт. І це американські кошти і українська корупція.

Шановні грантожери проведіть аудит у себе? А потім будете шантажувати сесійну залу, щодо аудитора НАБУ.

Я ж то розумію, чому ви так ломитесь. Щоб продемонструвати американському посольству, які ви на собі «сорочку рвете», щоб там черговий раз закрили очі на ваші дрібні злочини з «дерибану» коштів американських платників податків.

Давід Сакварелідзе та Денис Бугай на спільній прес-конференції
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх