EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Координатор організації "С14". Активіст руху "Збережи старий Київ". Служив в АТО в батальйоні МВС "Гарпун".
  11769  7

11 тисяч гривень за голову проросійського найманця.

Росіяни найняли десяток придурків для нападу на Український інститут національної пам'яті в лютому 2017-го.

Силами С14 було проведено профілактичні бесіди з кількома з тих, кого удалося зловити. Зокрема з Сергієм. Іван не захотів спілкуватися і був госпіталізований з численними переломами кісток. Сподіваємося, що після важкого струсу мозку, у Ванюши все добре з національною пам'яттю.

Ще за одним, особливо нахабним, було оголошено пошукову-каральну операцію. Особа втекла переховуватися в Одесу. А українці наскидали 11 тисяч гривень(!) винагороди за інформацію про персону покидька.

Так як було зібрано більше ніж достатньо інформації, але всі доброзичливці відмовилися від винагороди, С14 пообіцяло витратити зібрані кошти на потреби армії. Або повернути благодійникам.

Усі жертводавці відмовилися від повернення коштів. Отже ми витратили усі кошти на підтримку солдатів української армії.

- 4 тисячі гривень скинули волонтеру Mil.in.ua, що кинув мирне життя і пішов служити в морську піхоту Тарас Чмут. На фото морпіхів Тарас другий справа.

- 4 тисячі - надійному волонтерському об'єднанню "Народний Тил", де трудився раніше Рома Сініцин, на рахунок Сіхарулідзе Олексія. До речі також принагідно тут подякую, що товариш Роми допоміг нашим друзям з одного військового спецпідрозділу і виготовив за свій кошт 2 тисячі(!) мішеней, які вже передані в підрозділ

- 3 тисячі гривень - піде на подарунки офіцерам та бійцям ЗСУ в підрозділи Лери Бурлакової і харків'янина Андрія Чорного, яки нині служать на передовій. Трошки забарилися через різні клопоти, але вже цього тижня завершимо посилку.

...

Благодійний внесок на діяльність мисливців надали:

- 100 доларів українець з Америки;

- порядку 3200 грн по 100-200-300 грн накидали на картку декілька десятків чоловік;

- 5 тисяч гривень депутат Андрій Лозовий (він не просив публікувати чи непублікувати інформацію, це позиція С14, що варто подякувати за співучасть в каральній операції).

Якщо ще хтось хоче підвищити умовно-призовий фонд по відлову "тітушки" - 5168 7555 3103 3526 , Мазур С.

Кошти підуть так само на солдатів в АТО.

...

А щодо тітушки, який сховався в Одесі, він обрав вкрай неправильний шлях, який призведе до значних страждань та психічних травм.

Друзі, якщо є знайомі в спортклубах, бандах чи просто політичних шарашках, то при нагоді розповідайте цю повчальну історію.

Найм на проросійські проекти - це катастрофічний ризик для здоров'я.

Якщо хтось випадково зустріне його то звертайтесь на C14.news@gmail.com або ж 093-703-88-96

Тітушка Дмитро Петрук, проживає в Києві на Троєщині, учасник десятків дрібно-проститутних замовлень:


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх