EN|RU|UK
Блоги Андрій Дзиндзя
Громадський діяч, журналіст
  643  0

Російський бізнес братів Кечиян


У попередньому пості я вже писав про зв'язок братів Кечиян з людиною кола Іванющенка, кримінальним авторитетом Анатолієм Зуєвим на прізвисько «Зуй». Скориставшись підказкою хороших людей з фейзбуку, вирішив поцікавитись підприємствами братів Кечиян у Росії.

Шкода, що «небайдужі активісти», виступаючи на захист «пригнічених бізнесменів», не здогадались вчинити так само. Простенька операція з гуглом і ми знаходимо ТОВ НПК «Шельф», зареєстроване у 2009 році у Росії на Єфанову Вікторію Вікторівну.


Юридична адреса компанії - 346512, Ростовська обл., м. Шахти, вул. Наклонна, буд. 5в. У тому самому будинку, за адресою вул. Наклонна, буд. 5, зареєстровано ще 2 компанії: ТОВ НПК «Ніка» і ТОВ «Донметан».

Директором цих двох компаній також зазначена все та ж Єфанова Вікторія Вікторівна, а от власником ТОВ НПК «Ніка» виступає вже знайомий нам підприємець Кечиян Теймураз Нодарович. Що особливо цікаво, зареєстровано ТОВ НПК «Ніка» було 22 серпня 2014 року (в Україні саме у цей час відбувались бої за Іловайськ).

Більше того, якщо порівняти наповнення сайтів українського «Шельфу» ( shelf.ua) та російської «Ніки» ( npk-nika.tiu.ru), стає очевидно, що мова йде про одну й ту саму компанію, з однаковим асортиментом та спектром послуг. А до жовтня 2016 року (саме тоді на «Шельф» звернула увагу СБУ) обидві компанії користувались спільним СММ, зокрема, мали один на двох акаунт у твітері.

Також Теймуразу Кечияну належить ТОВ «Радон», зареєстроване у серпні 2016 року (!) за тією ж адресою (346512, Ростовська обл., м. Шахти, вул. Наклонна, буд.5, офіс 1). Директор ТОВ «Радон» - Нодар Теймуразович Кечиян (син Теймураза).

Про те, що це призначення не номінальне, і Нодар дійсно перебуває у м.

Шахти, свідчить це невеличке повідомлення з місцевого сайту оголошень:

Нагадаю: у жовтні 2016 СБУ відкрило по братам Кечиян провадження №22016101110000185 за статтею 258-3 ч. 1. «Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації».

На захист братів Кечиян виступили Сергій Лещенко та низка проукраїнських журналістів, стверджуючи, що єдина мета СБУ у цій справі - перебрати контроль над прибутковою компанією єнакіївських бізнесменів. Під тиском громадськості було прийнято рішення про розблокування рахунків та повернення вилученої під час слідства документації та оргтехніки ГК «Шельф». Детальніше за посиланням: https://goo.gl/hwuoRzКомментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх