EN|RU|UK
Блоги WWF в Україні
WWF в Україні
  1908  8

Запрошуємо посадити 10 тисяч дерев

18 березня Національний природний парк «Голосіївський» разом із волонтерами посадять близько 10 тисяч сосен. Запрошуються всі охочі долучитися. Парк забезпечить активістів необхідним інвентарем.

Ділянка для висадки обрана невипадково, адже на ній всихають дерева, через що було кілька загорань. Якщо ці випадки повторяться, ліс фактично може загинути. Тому ділянку треба терміново оновити. Для цього потрібна, зокрема, велика кількість волонтерів.

Час висадки: 10:30

Місце висадки: у лісі навпроти бази «Динамо», у напрямку Кончі-Заспи. Збори о 10.30 біля стели Національного природного парку «Голосіївський», що знаходиться поруч із зупинкою 43 автобуса «База «Динамо» (метро «Видубичі»). Координати - 50°19'10.8"N 30°33'51.4"E.

«Голосіївський» оновлює ділянку завдяки небайдужим співробітникам парку та волонтерам з наступних організацій: WWF в Україні, Зелена школа, Активна країна та ін.

Також висадку приурочено до всесвітньої акції Година Землі, яка пройде 25 березня і має на меті допомогти національним природним паркам України. Щороку акція об'єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети. 25 березня о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов'язання піклуватися про природу щодня. Інформаційними партнерами Години Землі виступають: комунікаційне агентство SPN Communications Ukraine та креативне агентство TABASCO.

Подія на фейсбуці

Допомогти іншим національним природним паркам


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх