EN|RU|UK
Блоги Володимир Кухар
Голова ГО "Українська альтернатива", офіцер резерву ЗСУ.
  1348  3

Зрадники? Перемогли? Блокаду?

У ситуації з офіційною блокадою від РНБО виходить, що вугілля для Світлодарської та Луганської (Щастя) ТЕЦ з окупованих територій не буде. Але більшість їхньої електроенергії поставляється на окуповані території! То що, будемо імпортувати вугілля, щоб гріти споживачів на непідвладних територіях, які нічого не оплачують і не будуть нічого оплачувати?

Час думати, як спрямувати електроенергію на неокуповані території і не нити, ща там у нас муляє, і тут у нас колапс.

Подібна ситуація з водою. Вода з контролованих територій йде як на іригацію, так і на споживання на окупованих. Технічно просто припинити це у Луганській області, у Донецькій довше. Але доколє?

Визнання Росії окупантом перекладає на справжнього окупанта відповідальність за постачання окупованих територій. Чи ви сумніваєтеся, що окупант - Росія?!

Економічні втрати від віджиму підприємств будуть компенсовані відпаданням потреби субсидувати з держбюджету видобуток вугілля і субсидувати бізнеси Ахметова заниженими тарифами Укрзалізниці, вбиванням інших видів транспорту. Країна не розвивається як транзитна, не має річкового, каботажного морського транспорту, бо все знищено демпінгом на користь Ахметова. Демпінг на міжнародних ринках - це, до речі, те, чим нам не раз дорікали у Європі.

Задороге вугілля а шахтах Ахметова або умовно державних, але де факто привласнених - це наші з вами завищені тарифи на електроенергію.

Не журіться, що припинилася торгівля. Краще запитайте, як можливо, щоб вона три роки тривала!

А заява гаранта про те, що блокада - це рука Москви, - це взагалі дурня і зухвала брехня (хуцпа). Бо якщо це рука Москви, то навіщо ви, феєричні довбодятли у раді безпеки, прийняли блокаду? Ви що, провідники волі Москви, держзрадники?

Можете контролювати території або хоча б отримувати з них достовірну інфо - торгуйте. Не можете - припиняйте це шапіто!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх