EN|RU|UK
Блоги Андрій Лозовий
Народний депутат України, Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
  642  0

Якщо це не договорняк, то що?


Чому чотири опоблоківця голосували за ініційовані Генпрокурором Луценком зміни до Кримінально-процесуального кодексу?

Хто не знає, ці драконівські зміни передбачають збільшення повноважень прокуратури, обмежують права адвокатів і порушують конституційні права підозрюваних, вина яких не доведена. Голосували фактично у повному складі БПП, НФ, "Батьківщина" (ЮВТ схильна до договорняків), олігархічно-лобістські групи, частина позафракційних і згадані раніше чотири члена кремлівського Опоблоку, а саме: Дунаєв, Скорик, Папієв і Нечаєв. Запам'ятайте ці прізвища.

А тепер цимес.

По усіх цих особах в Генпрокуратурі зібрані матеріали, яких достатньо для притягнення до кримінальної відповідальності. Папки з відповідною документацію лежать у Юрія Віталійовича під сукном. І витягувати він із не збирається через договорняк з екс-регіоналами.

Найцинічніша історія із Миколою Скориком. 22 вересня 2016 року Генпрокурор Луценко зробив заяву, що внесе на Скорика подання на арешт в зв'язку з тим, що він, тодішній голова Одеської обласної ради, причетний до побиття активістів місцевого Євромайданута журналістів 19 лютого 2014 року. Ось відповідна заява Юрія Віталійовича.

Пройшло вже півроку, а подання на арешт Скорика нема і нема. Зате за Генпрокурорівські драконівські закони він голосує. Якщо це не договорняк Луценка з регіоналівськими недобиткими, то що?

P.S. А Ви ще дивуєтесь, що у ГПУ нема ніяких претензій до стовпів режиму Януковича Льовочкіна і Бойка. Зятем останнього є, до речі, один із вищевказаного списку чотирьох Дунаєв.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх