EN|RU|UK
Блоги Остап Єднак
Народний депутат України. Позафракційний
  9343  26

Завтра будуть вбивати НАБУ

На даний час НАБУ є найбільш незалежним органом антикорупційних розслідувань проти топ-посадовців держави. Ми можемо як завгодно критикувати повільну розкачку НАБУ, але факт є факт - НАБУ є найбільш незалежним. Це факт.


Єдиний спосіб звільнити некерованого клептократами Ситника - призначити кишенькових аудиторів (трьох, яких призначає Президент, Кабмін та Верховна Рада). Оскільки Президент та Гройсман будуть боятись прямо плюнути в обличчя Заходу, який витратив колосальну енергію на створення для нас же самих антикорупційний орган, було вирішено зробити це по-хитрому. Саме у Верховній Раді є звана "колективна безвідповідальність", і саме тут хочуть пропхати НФ та БПП британця Найджела Брауна, людину, яка останні 20 років працювала в приватному консалтингу транс-національних корпорацій. Декілька місяців тому Антикорупційний комітет ВРУ одностайно вирішив рекомендувати американця Сторча, який є заступником генерального інспектора Департаменту юстиції США - органу, який саме проводить такі аудити для ФБР. Але побачивши, що НАБУ розійшлось не на жарт з Насіровим, депутати-клептократи вирішили приборкати НАБУ "своїм" кандидатом.


Мобілізація народних депутатів свідчить про панічну боязнь розслідувань НАБУ. Трігером стала справа Насірова, який тримає ниточки до корупційних зловживань усіх олігархічних груп.


Тому завтра для нас усіх час Ч. Адже це вам не поїзд з вугіллям зупинити, налякавши машиністів. І це вам не поганяти копняками нацгвардійців чи поліцейських, махаючи корочкою. Завтра в послабленні НАБУ буде зацікавлений кожен народний депутат, який має конфліктні питання в декларації та доходах. А таких, змушений констатувати, в кожній фракції Парламенту є більш ніж достатньо.


Сьогодні, коли кишенькового Брауна хотіли пропхати в Антикорупційному комітеті, на засіданні комітету були представники всіх посольств Великої Сімки. Вони всі дивились на цей фарс.


Неуспіх України може зробити з Великої сімки Велику вісімку, куди з радістю вскочить Російська Федерація, знявши санкції, розбагатівши Кримом та наситившись кров'ю українців. Шлях до цієї катастрофи будуть завтра турувати депутати від Блоку Петра Порошенка, Фракції Арсенія Яценюка, Опозиційний Блок та депутатські бізнес-групи.


Неуспіх НАБУ - це неуспіх нашої держави, це ситуація, коли нас усіх і далі будуть дурити, обкрадати. Ми не можемо цього допустити. Боремось!Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх